Intim Insula Stewart în numele uta arad cupa romaniei Geometrie Dezacord Pelerin

Cum ar putea arăta primul 11 al FCSB-ului la meciul cu UTA, din Cupa  României, după anunțul lui Gigi Becali
Cum ar putea arăta primul 11 al FCSB-ului la meciul cu UTA, din Cupa României, după anunțul lui Gigi Becali

Cupa României: UTA Arad - FCSB, 2-2

Cupei României: UTA - FCU Craiova 1-0. Arădenii s-au calificat în  semifinalele competiției
Cupei României: UTA - FCU Craiova 1-0. Arădenii s-au calificat în semifinalele competiției

LIVE-UTA ARAD-FCSB | Cupa Romaniei | 2-2 rezultat final multe eliminări  după meciul de la Arad - YouTube
LIVE-UTA ARAD-FCSB | Cupa Romaniei | 2-2 rezultat final multe eliminări după meciul de la Arad - YouTube

CUPA ROMÂNIEI //VIDEO + FOTO UTA Arad - Dinamo 1-3 » Cu Dan Nistor spre  „optimi” » Dinamo trece de UTA după un meci perfect făcut de căpitanul  „câinilor”
CUPA ROMÂNIEI //VIDEO + FOTO UTA Arad - Dinamo 1-3 » Cu Dan Nistor spre „optimi” » Dinamo trece de UTA după un meci perfect făcut de căpitanul „câinilor”

U Cluj – UTA Arad e prima semifinală din Cupa României Betano. Când se  joacă meciurile și câți bani au primit echipele calificate - Fanatik.ro
U Cluj – UTA Arad e prima semifinală din Cupa României Betano. Când se joacă meciurile și câți bani au primit echipele calificate - Fanatik.ro

UTA - FCSB, Live Video Online, în Cupa României

UTA – FCSB – remiză cu 4 cartonașe roșii în 11 minute, în Cupa României.  Iată și celelalte rezultate ale meciurilor de astăzi
UTA – FCSB – remiză cu 4 cartonașe roșii în 11 minute, în Cupa României. Iată și celelalte rezultate ale meciurilor de astăzi

FOTO. Fanii celor de la UTA Arad, „mesaj” macabru pentru „U” Cluj. Utiștii  vor cu orice preț Cupa României - Ştiri de Cluj
FOTO. Fanii celor de la UTA Arad, „mesaj” macabru pentru „U” Cluj. Utiștii vor cu orice preț Cupa României - Ştiri de Cluj

UTA Arad este prima semifinalistă din Cupa României | Flashscore.ro

Video | UTA - U Craiova 1948 1-0. Arădenii sunt primii semifinaliști ai Cupei  României
Video | UTA - U Craiova 1948 1-0. Arădenii sunt primii semifinaliști ai Cupei României

Cu cine poate juca UTA în play-offul Cupei României? Lipova poate găzdui o  echipă din Superligă! - Sportarad
Cu cine poate juca UTA în play-offul Cupei României? Lipova poate găzdui o echipă din Superligă! - Sportarad

REZUMAT | UTA Arad - FCSB 2-2 | Cupa României 2022-2023, Grupe, Etapa 1 -  YouTube
REZUMAT | UTA Arad - FCSB 2-2 | Cupa României 2022-2023, Grupe, Etapa 1 - YouTube

Cupa României | Tabloul complet al sferturilor de finală. Cum arată traseul  spre trofeu
Cupa României | Tabloul complet al sferturilor de finală. Cum arată traseul spre trofeu

Final în faza grupelor Cupei României Betano » Ce echipe s-au calificat joi  + Cum arată sferturile
Final în faza grupelor Cupei României Betano » Ce echipe s-au calificat joi + Cum arată sferturile

Fotbal: UTA Arad, prima semifinalistă a Cupei României - Sport Alert

S-a stabilit prima semifinală din Cupa României! UTA Arad - Universitatea  Cluj, cel dintâi duel din penultimul act - Eurosport
S-a stabilit prima semifinală din Cupa României! UTA Arad - Universitatea Cluj, cel dintâi duel din penultimul act - Eurosport

UTA Arad - FC U Craiova 1-0. Virgiliu Postolachi a marcat şi a calificat-o  pe UTA în semifinalele Cupei României! - Antena Sport
UTA Arad - FC U Craiova 1-0. Virgiliu Postolachi a marcat şi a calificat-o pe UTA în semifinalele Cupei României! - Antena Sport

U Cluj – UTA Arad e prima semifinală din Cupa României - STIRILE  TRANSILVANIEI
U Cluj – UTA Arad e prima semifinală din Cupa României - STIRILE TRANSILVANIEI

P] START în playoff-ul Cupei României Betano! UTA Arad, Rapid, Petrolul sau  Hermannstadt intră în lupta pentru grupe - HotNews.ro
P] START în playoff-ul Cupei României Betano! UTA Arad, Rapid, Petrolul sau Hermannstadt intră în lupta pentru grupe - HotNews.ro

FCSB experimentează cu rezervele și în Cupa României! Cum ar putea arăta  echipa de start a lui Dică în duelul cu UTA - Eurosport
FCSB experimentează cu rezervele și în Cupa României! Cum ar putea arăta echipa de start a lui Dică în duelul cu UTA - Eurosport

Ce șanse are UTA Arad să câștige Cupa României? • Special Arad · ultimele  știri din AradSpecial Arad · ultimele știri din Arad
Ce șanse are UTA Arad să câștige Cupa României? • Special Arad · ultimele știri din AradSpecial Arad · ultimele știri din Arad

ARAD - FOTBAL - CUPA ROMANIEI - SAISPREZECIMI - UTA ARAD - DINAMO BUCURESTI  - Inquam Photos
ARAD - FOTBAL - CUPA ROMANIEI - SAISPREZECIMI - UTA ARAD - DINAMO BUCURESTI - Inquam Photos

Grupele din Cupa României continuă: UTA Arad înfruntă FCSB

VIDEO Cupa României: FCSB, egalată în prelungiri de UTA Arad - Patru  eliminări după minutul 83 - HotNews.ro
VIDEO Cupa României: FCSB, egalată în prelungiri de UTA Arad - Patru eliminări după minutul 83 - HotNews.ro

Cupa României - 16-imi: Dinamo - UTA Arad, CFR... | News.ro

UTA Arad, pusă la respect de "U" Cluj și eliminată din Cupa României!  "Studenții" s-au calificat en fanfare în sferturi -
UTA Arad, pusă la respect de "U" Cluj și eliminată din Cupa României! "Studenții" s-au calificat en fanfare în sferturi -