Legendă a cincea cât de des universitatea fcsb auditoriu aduce ciocan

FCSB - Universitatea Craiova 1-1 | MalGOL Edjouma, din nou erou pentru  roș-albaștri! Gol superb al lui Markovic | Sport.ro
FCSB - Universitatea Craiova 1-1 | MalGOL Edjouma, din nou erou pentru roș-albaștri! Gol superb al lui Markovic | Sport.ro

FCSB
FCSB

FCSB - Universitatea Craiova 1-1. Toate reactiile - YouTube

FCSB - CSU Craiova 1-1 | Un gol în minutul 2 și unul în prelungiri au decis  soarta derby-ului - Eurosport
FCSB - CSU Craiova 1-1 | Un gol în minutul 2 și unul în prelungiri au decis soarta derby-ului - Eurosport

VIDEO SuperLiga: FCSB, remiză dramatică cu Universitatea Craiova -  HotNews.ro
VIDEO SuperLiga: FCSB, remiză dramatică cu Universitatea Craiova - HotNews.ro

FCSB - Universitatea Craiova 0-2. Bic le-a ras șansele la titlu! Victorie  uriașă pentru Reghecampf. Cum arată acum clasamentul din play-off -  Playsport
FCSB - Universitatea Craiova 0-2. Bic le-a ras șansele la titlu! Victorie uriașă pentru Reghecampf. Cum arată acum clasamentul din play-off - Playsport

FCSB - CS Universitatea Craiova 1-1, la debutul în play-off-ul din Liga 1!  Hagi și Petrescu sărbătoresc
FCSB - CS Universitatea Craiova 1-1, la debutul în play-off-ul din Liga 1! Hagi și Petrescu sărbătoresc

FCSB și CFR Cluj s-au calificat în grupele Europa Conference League, după  meciuri dramatice. Universitatea Craiova, eliminată după lovituri de  departajare - VIDEO & FOTO - Playtech Știri
FCSB și CFR Cluj s-au calificat în grupele Europa Conference League, după meciuri dramatice. Universitatea Craiova, eliminată după lovituri de departajare - VIDEO & FOTO - Playtech Știri

Universitatea Craiova - FCSB 0-1. Rezultat MAMUT! » Echipa lui Toni Petrea  bate pe final și continuă lupta la titlu
Universitatea Craiova - FCSB 0-1. Rezultat MAMUT! » Echipa lui Toni Petrea bate pe final și continuă lupta la titlu

Fotbal: FCSB, egalată in extremis de Universitatea Craiova (1-1), în  Superligă | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: FCSB, egalată in extremis de Universitatea Craiova (1-1), în Superligă | AGERPRES • Actualizează lumea.

FCSB – Universitatea. Duelul mijlocaşilor golgheteri - Avancronică - LPF

FCSB - Universitatea Craiova va fi primul meci din play-off! Programul  complet al primei etape - Eurosport
FCSB - Universitatea Craiova va fi primul meci din play-off! Programul complet al primei etape - Eurosport

CS Universitatea Craiova - FCSB, rezultat final în Bănie. Oltenii reintră  în lupta pentru titlu / Video | DCNews
CS Universitatea Craiova - FCSB, rezultat final în Bănie. Oltenii reintră în lupta pentru titlu / Video | DCNews

FCSB – Universitatea Craiova 1-1, în prima etapă din play-off

FCSB - Universitatea Craiova. Arena națională a orgoliilor - Avancronică -  LPF
FCSB - Universitatea Craiova. Arena națională a orgoliilor - Avancronică - LPF

Reacţie fabuloasă după FCSB - Universitatea Craiova 1-1: "La 20:45 am făcut  reclamaţie la Interpol să apară pe teren şi ei. N-am mai avut răbdare" |  EXCLUSIV
Reacţie fabuloasă după FCSB - Universitatea Craiova 1-1: "La 20:45 am făcut reclamaţie la Interpol să apară pe teren şi ei. N-am mai avut răbdare" | EXCLUSIV

VIDEO | FCSB - Universitatea Craiova 1-1. Remiză în primul meci din  play-off! Markovic a înscris un gol de excepţie, Edjouma a egalat
VIDEO | FCSB - Universitatea Craiova 1-1. Remiză în primul meci din play-off! Markovic a înscris un gol de excepţie, Edjouma a egalat

FCSB - Universitatea Craiova 1-1. Edjouma și Markovic au marcat pe Arena  Națională. Start spectaculos în play-off-ul Ligii 1 - Antena Sport
FCSB - Universitatea Craiova 1-1. Edjouma și Markovic au marcat pe Arena Națională. Start spectaculos în play-off-ul Ligii 1 - Antena Sport

FCSB – Universitatea Craiova 1-1. Joc neconvingător, punct

Universitatea Craiova - FCSB, Live Video Online de la 19:30

CCA a desemnat arbitrul de la partida FCSB - Universitatea Craiova

FCSB - Universitatea Craiova se joacă într-o atmosferă de vis! Decizie de  ultim moment a organizatorilor
FCSB - Universitatea Craiova se joacă într-o atmosferă de vis! Decizie de ultim moment a organizatorilor

FCSB, victorie în prelungiri la Craiova. Reghecampf a pierdut dramatic  duelul cu fosta echipă
FCSB, victorie în prelungiri la Craiova. Reghecampf a pierdut dramatic duelul cu fosta echipă

FCSB - Universitatea Craiova, Live Video Online în Superliga

Universitatea Craiova - FCSB 0-1. Atingerea de geniu a lui Ivan Mamut  aruncă în aer lupta la titlu | Sport.ro
Universitatea Craiova - FCSB 0-1. Atingerea de geniu a lui Ivan Mamut aruncă în aer lupta la titlu | Sport.ro

Universitatea – FCSB, pe 18 septembrie | Ştiri locale de ultima ora, stiri  video - Ştiri Gorjeanul.ro
Universitatea – FCSB, pe 18 septembrie | Ştiri locale de ultima ora, stiri video - Ştiri Gorjeanul.ro

P] FCSB și Universitatea Craiova relansează lupta la titlu pe Arena  Națională, în duelul rundei cu numărul 26 - HotNews.ro
P] FCSB și Universitatea Craiova relansează lupta la titlu pe Arena Națională, în duelul rundei cu numărul 26 - HotNews.ro

Universitatea Craiova - FCSB 0-1. Ivan Mamut a dat lovitura pe final cu o  execuție din altă lume. FCSB rămâne în cărți pentru titlu - Playsport
Universitatea Craiova - FCSB 0-1. Ivan Mamut a dat lovitura pe final cu o execuție din altă lume. FCSB rămâne în cărți pentru titlu - Playsport

FCSB, mare favorită în derby-ul cu Universitatea Craiova: „Are un plus în  fața lor!”. Video Exclusiv - Fanatik.ro
FCSB, mare favorită în derby-ul cu Universitatea Craiova: „Are un plus în fața lor!”. Video Exclusiv - Fanatik.ro