Asia card Agregat craiova dinamo cupa romaniei Stârni fustă animal

CS U Craiova - Dinamo, derby-ul sferturilor de finală din Cupa României.  "Stadionul va fi plin!"
CS U Craiova - Dinamo, derby-ul sferturilor de finală din Cupa României. "Stadionul va fi plin!"

Prima grupă rezolvată în Cupa României, după Slobozia - Dinamo 3-3, Sepsi -  FC Voluntari 4-0 și Petrolul - FCU Craiova 0-1
Prima grupă rezolvată în Cupa României, după Slobozia - Dinamo 3-3, Sepsi - FC Voluntari 4-0 și Petrolul - FCU Craiova 0-1

Dinamo - FC U Craiova, Live Video Online, în Cupa României

CUPA ROMANIEI 2018: Craiova-Dinamo, şocul sferturilor. Steaua a avut din  nou noroc
CUPA ROMANIEI 2018: Craiova-Dinamo, şocul sferturilor. Steaua a avut din nou noroc

Jucătorii de la FC U Craiova, la pământ după egalul cu Dinamo din Cupa  României: ”Jocul este ruşinos de mai multe etape!”
Jucătorii de la FC U Craiova, la pământ după egalul cu Dinamo din Cupa României: ”Jocul este ruşinos de mai multe etape!”

Reacția celor de la U Craiova 1948, după 0-0 cu Dinamo: "Cu tot respectul,  Dinamo nu mai e unde a fost"
Reacția celor de la U Craiova 1948, după 0-0 cu Dinamo: "Cu tot respectul, Dinamo nu mai e unde a fost"

Cupa României | S-au tras la sorți semifinalele: Dinamo - Astra și Craiova  - Viitorul Tg. Jiu - Eurosport
Cupa României | S-au tras la sorți semifinalele: Dinamo - Astra și Craiova - Viitorul Tg. Jiu - Eurosport

Universitatea Craiova - Dinamo, Cupa României, rezultat final. Derby-ul din  sferturi - LIVE TEXT | DCNews
Universitatea Craiova - Dinamo, Cupa României, rezultat final. Derby-ul din sferturi - LIVE TEXT | DCNews

S-au aflat duelurile din optimile Cupei României! Duel tare pentru FCSB,  adversar accesibil pentru Universitatea Craiova - Eurosport
S-au aflat duelurile din optimile Cupei României! Duel tare pentru FCSB, adversar accesibil pentru Universitatea Craiova - Eurosport

Dinamo - FC U Craiova 1948 0-0, în meciul zilei din Cupa României. Rapid,  spectacol cu Dumbrăviţa. Farul, remiză surprinzătoare cu CSM Alexandria -  Antena Sport
Dinamo - FC U Craiova 1948 0-0, în meciul zilei din Cupa României. Rapid, spectacol cu Dumbrăviţa. Farul, remiză surprinzătoare cu CSM Alexandria - Antena Sport

Încep grupele Cupei României. Dinamo - FCU Craiova 1948, meciul zilei

Cupa României: Grupă ușoară pentru Universitatea Craiova. FCU dă peste  Dinamo - Sportul Doljean
Cupa României: Grupă ușoară pentru Universitatea Craiova. FCU dă peste Dinamo - Sportul Doljean

Dinamo a stabilit pe ce stadion va juca meciul cu FC U Craiova din Cupa  României: „Nu avem certitudinea altei variante!” - Fanatik.ro
Dinamo a stabilit pe ce stadion va juca meciul cu FC U Craiova din Cupa României: „Nu avem certitudinea altei variante!” - Fanatik.ro

Meciul Dinamo - FC U. Craiova din Cupa României a început înaintea  fluierului de start. Fanii olteni, înțepături către echipa rivală -  Playsport
Meciul Dinamo - FC U. Craiova din Cupa României a început înaintea fluierului de start. Fanii olteni, înțepături către echipa rivală - Playsport

Dinamo - FC U Craiova, în Cupa României

Dinamo și-a găsit „casă”! Pe ce stadion se va juca meciul cu FCU Craiova,  din Cupa României | Sport.ro
Dinamo și-a găsit „casă”! Pe ce stadion se va juca meciul cu FCU Craiova, din Cupa României | Sport.ro

Dinamo profită de haosul de la Craiova » Remiză la debutul în grupa A din Cupa  României
Dinamo profită de haosul de la Craiova » Remiză la debutul în grupa A din Cupa României

Liber la BANCUri cu Dinamo! CRAIOVA 1-0 DINAMO in Cupa Romaniei! Meci  SENZATIONAL la Craiova. Dinamo, OUT din Cupa si din Europa! AICI AI FAZELE  VIDEO | Sport.ro
Liber la BANCUri cu Dinamo! CRAIOVA 1-0 DINAMO in Cupa Romaniei! Meci SENZATIONAL la Craiova. Dinamo, OUT din Cupa si din Europa! AICI AI FAZELE VIDEO | Sport.ro

Dinamo - FCU Craiova, live în Cupa României. Postare acidă din Bănie:  „Donația pentru clubul miliției este de 15 lei”
Dinamo - FCU Craiova, live în Cupa României. Postare acidă din Bănie: „Donația pentru clubul miliției este de 15 lei”

Ce victorie! Lovituri de departajare Craiova - Dinamo, Cupa Romaniei -  YouTube
Ce victorie! Lovituri de departajare Craiova - Dinamo, Cupa Romaniei - YouTube

Dinamo şi FCU Craiova 1948 au încheiat la... | News.ro

Pe ce stadion va disputa Dinamo derby-ul cu FC U Craiova 1948, din Cupa  României. Anunţul făcut de oficialii "câinilor" - Antena Sport
Pe ce stadion va disputa Dinamo derby-ul cu FC U Craiova 1948, din Cupa României. Anunţul făcut de oficialii "câinilor" - Antena Sport

Dinamo - FC U Craiova 1948 0-0, în etapa 1 din Cupa României Betano.  „Câinii” i-au ținut în șah pe olteni la Giurgiu. Video - Fanatik.ro
Dinamo - FC U Craiova 1948 0-0, în etapa 1 din Cupa României Betano. „Câinii” i-au ținut în șah pe olteni la Giurgiu. Video - Fanatik.ro

Dinamo, eliminată din Cupa României, la debutul lui Bratu pe banca tehnică  | Digi24
Dinamo, eliminată din Cupa României, la debutul lui Bratu pe banca tehnică | Digi24

Derby fără goluri în Cupa României. Dinamo le-a făcut faţă cu brio  oltenilor lui Mititelu - WOWBiz
Derby fără goluri în Cupa României. Dinamo le-a făcut faţă cu brio oltenilor lui Mititelu - WOWBiz