apetit Cer viaţă scor universitatea craiova Cinema Persoana iubita pălărie

Rapid, a 4-a înfrângere consecutivă cu FC U Craiova! Oltenii au marcat cel  mai rapid gol al sezonului - Eurosport
Rapid, a 4-a înfrângere consecutivă cu FC U Craiova! Oltenii au marcat cel mai rapid gol al sezonului - Eurosport

Universitatea Craiova - Farul 4-1. Laurențiu Reghecampf, victorie la scor  în fața lui Gică Hagi, în ultimul meci din play-off - Antena Sport
Universitatea Craiova - Farul 4-1. Laurențiu Reghecampf, victorie la scor în fața lui Gică Hagi, în ultimul meci din play-off - Antena Sport

Răsturnare de scor în meciul Universitatea Craiova - UTA și decizie  controversată luată de VAR
Răsturnare de scor în meciul Universitatea Craiova - UTA și decizie controversată luată de VAR

Liga Elitelor U16 / Victorii la scor pentru Universitatea şi CSS Craiova

Atât de tare i-a durut! Ce au „omis” cei de la CS Universitatea după  înfrângerea din derby-ul local
Atât de tare i-a durut! Ce au „omis” cei de la CS Universitatea după înfrângerea din derby-ul local

Update) Universitatea Craiova a învins Sepsi, scor 1-0, în Liga I

Universitatea Craiova - Hapoel Beer Sheva, scor 1-1, în turul play-off-ului  Conference League. Ambele echipe au avut câte un jucător eliminat |  Observatornews.ro
Universitatea Craiova - Hapoel Beer Sheva, scor 1-1, în turul play-off-ului Conference League. Ambele echipe au avut câte un jucător eliminat | Observatornews.ro

Universitatea Craiova - FCSB Scor 2-1. Rezumat video! Lovitura dată de  Steaua
Universitatea Craiova - FCSB Scor 2-1. Rezumat video! Lovitura dată de Steaua

CSU Craiova - CFR Cluj 1-1: X pentru FCSB

Universitatea Craiova - Chindia Târgoviște 3-0 | Oltenii urcă pe trei în  urma victoriei la scor de pe „Ion Oblemenco” | Sport.ro
Universitatea Craiova - Chindia Târgoviște 3-0 | Oltenii urcă pe trei în urma victoriei la scor de pe „Ion Oblemenco” | Sport.ro

Universitatea Craiova a câștigat la scor în Superligă - spotmedia.ro

Universitatea Craiova, calificată oficial în play-off după victoria la  limită cu FC Argeș | Flashscore.ro
Universitatea Craiova, calificată oficial în play-off după victoria la limită cu FC Argeș | Flashscore.ro

FCSB - CSU Craiova 1-1 | Un gol în minutul 2 și unul în prelungiri au decis  soarta derby-ului - Eurosport
FCSB - CSU Craiova 1-1 | Un gol în minutul 2 și unul în prelungiri au decis soarta derby-ului - Eurosport

Rapid Bucureşti s-a impus în meciul cu Universitatea Craiova, scor 1-0, în  Superliga de fotbal
Rapid Bucureşti s-a impus în meciul cu Universitatea Craiova, scor 1-0, în Superliga de fotbal

Rapid 1-2 Universitatea Craiova | Elvir Koljic aduce victoria echipei lui  Reghecampf în prelungiri cu
Rapid 1-2 Universitatea Craiova | Elvir Koljic aduce victoria echipei lui Reghecampf în prelungiri cu

Dinamo Bucureşti şi Universitatea Craiova au terminat la egalitate, scor 2-2

U Craiova - Rapid SCOR 5-0 live text! Liga 2, oltenii câștigă detașat. FINAL

Răsturnare de scor spectaculoasă în meciul CS Universitatea Craiova –  Petrolul. Golul decisiv s-a înscris în minutul
Răsturnare de scor spectaculoasă în meciul CS Universitatea Craiova – Petrolul. Golul decisiv s-a înscris în minutul

Universitatea Craiova, victorie la scor în primul amical al iernii »  Reghecampf a strigat la jucătorii săi: „Treziți-vă!”
Universitatea Craiova, victorie la scor în primul amical al iernii » Reghecampf a strigat la jucătorii săi: „Treziți-vă!”

VIDEO SuperLiga: Universitatea Craiova învinge la scor Chindia și urcă pe  podium / Eliminare și penalti ratat pentru oaspeți - HotNews.ro
VIDEO SuperLiga: Universitatea Craiova învinge la scor Chindia și urcă pe podium / Eliminare și penalti ratat pentru oaspeți - HotNews.ro

Universitatea Craiova, victorie, scor 1-0, cu... | News.ro

CS Universitatea Craiova - Sepsi 0-0 » Egal pentru FCSB și CFR Cluj!  Clasamentul LIVE în Liga 1
CS Universitatea Craiova - Sepsi 0-0 » Egal pentru FCSB și CFR Cluj! Clasamentul LIVE în Liga 1

Universitatea Craiova - UTA 2-1. Oltenii au întors scorul și au trecut  peste Rapid în clasament. Elvir Koljic a adus victoria - Antena Sport
Universitatea Craiova - UTA 2-1. Oltenii au întors scorul și au trecut peste Rapid în clasament. Elvir Koljic a adus victoria - Antena Sport