Home

cruce ceașcă notificare rezultate cupa portugaliei umbră boală Tata

Portugalia, calificată matematic în optimile Cupei Mondiale după victoria  în fața Uruguayului! Fernandes, omul meciului - Eurosport
Portugalia, calificată matematic în optimile Cupei Mondiale după victoria în fața Uruguayului! Fernandes, omul meciului - Eurosport

Șoc în Portugalia! Ronaldo, la baraj după un gol în ultimele minute!  Rezultatele serii în Europa - Eurosport
Șoc în Portugalia! Ronaldo, la baraj după un gol în ultimele minute! Rezultatele serii în Europa - Eurosport

Rezultatele înregistrate joi la Cupa Mondială: Portugalia a trăit periculos  cu Ghana, Brazilia a făcut spectacol cu Serbia - spotmedia.ro
Rezultatele înregistrate joi la Cupa Mondială: Portugalia a trăit periculos cu Ghana, Brazilia a făcut spectacol cu Serbia - spotmedia.ro

CM 2022 | Pepe acuză jocuri de culise la Cupa Mondială, după eliminarea  Portugaliei: "Pariez pe tot ce am că Argentina va fi campioană!" - Antena  Sport
CM 2022 | Pepe acuză jocuri de culise la Cupa Mondială, după eliminarea Portugaliei: "Pariez pe tot ce am că Argentina va fi campioană!" - Antena Sport

A fost anunţat şi lotul Portugaliei pentru Cupa Mondială. Cristiano Ronaldo  este vedeta echipei
A fost anunţat şi lotul Portugaliei pentru Cupa Mondială. Cristiano Ronaldo este vedeta echipei

Nemulțumiri în lotul Portugaliei înainte de sfertul cu Maroc! Cum i-a  enervat Ronaldo pe colegii săi - Eurosport
Nemulțumiri în lotul Portugaliei înainte de sfertul cu Maroc! Cum i-a enervat Ronaldo pe colegii săi - Eurosport

Serbia se califică spectaculos la Cupa Mondială din 2022. Portugalia, doar  baraj. Toate rezultatele zilei, din preliminarii
Serbia se califică spectaculos la Cupa Mondială din 2022. Portugalia, doar baraj. Toate rezultatele zilei, din preliminarii

cupa portugaliei - Citeste toate articolele despre cupa portugaliei

Portugalia, victorioasă cu 3-2 în faţa Ghanei la Cupa Mondială 2022.  Cristiano Ronaldo a scris istorie | Digi24
Portugalia, victorioasă cu 3-2 în faţa Ghanei la Cupa Mondială 2022. Cristiano Ronaldo a scris istorie | Digi24

VIDEO ǀ Alex Dobre a marcat pentru Famalicao în Cupa Portugaliei

Portugalia - Elveţia 6-1. Lusitanii şi-au distrus adversarii! Maroc -  Spania 0-0 (3-0 după penalty-uri)! Se ştiu toate echipele calificate în  sferturile Cupei Mondiale
Portugalia - Elveţia 6-1. Lusitanii şi-au distrus adversarii! Maroc - Spania 0-0 (3-0 după penalty-uri)! Se ştiu toate echipele calificate în sferturile Cupei Mondiale

Portugalia și Spania, victorii în meciurile amicale dinainte de Campionatul  Mondial - Eurosport
Portugalia și Spania, victorii în meciurile amicale dinainte de Campionatul Mondial - Eurosport

FC Porto a câştigat Cupa Ligii Portugaliei pentru prima oară în istoria sa

CM 2022 | Portugalia, statistică horror la Cupa Mondială din Qatar! Cifrele  care îi sperie pe Cristiano Ronaldo și colegii săi - Antena Sport
CM 2022 | Portugalia, statistică horror la Cupa Mondială din Qatar! Cifrele care îi sperie pe Cristiano Ronaldo și colegii săi - Antena Sport

Goncalo Ramos, înlocuitorul lui Ronaldo, face hattrick-ul și califică  Portugalia în sferturi | Flashscore.ro
Goncalo Ramos, înlocuitorul lui Ronaldo, face hattrick-ul și califică Portugalia în sferturi | Flashscore.ro

Primeira Liga | PrimaSport.ro

Debut cu victorie pentru Portugalia în Qatar! Cristiano Ronaldo a scris  istorie în succesul cu Ghana - Eurosport
Debut cu victorie pentru Portugalia în Qatar! Cristiano Ronaldo a scris istorie în succesul cu Ghana - Eurosport

Echipa națională de fotbal a Portugaliei - Wikipedia

Lionel Messi nu a fost impresionat de Portugalia la Cupa Mondială! Ce  echipe a menţionat starul Argentinei
Lionel Messi nu a fost impresionat de Portugalia la Cupa Mondială! Ce echipe a menţionat starul Argentinei

Rezultate Cupa Portugaliei, Taça de Portugal - scoruri Fotbal Portugalia -  Flashscore.ro
Rezultate Cupa Portugaliei, Taça de Portugal - scoruri Fotbal Portugalia - Flashscore.ro

Coreea de Sud a învins dramatic Portugalia și s-a calificat în optimile de  finală ale Cupei Mondiale | VIDEO - Stirileprotv.ro
Coreea de Sud a învins dramatic Portugalia și s-a calificat în optimile de finală ale Cupei Mondiale | VIDEO - Stirileprotv.ro

Stejarii", victorie fabuloasă contra Portugaliei în Rugby Europe

Fotbal Portugalia - clasament, rezultate, nationala Portugaliei - Fanatik.ro

UEFA Nations League | Victorii pentru Spania și Portugalia. Bulgaria, egal  în Gibraltar. Rezultate și clasamente | Sport.ro
UEFA Nations League | Victorii pentru Spania și Portugalia. Bulgaria, egal în Gibraltar. Rezultate și clasamente | Sport.ro

PRELIMINARII EURO 2020 // REZULTATE » Portugalia și Franța își respectă  statutul! 25 de goluri, în 7 meciuri
PRELIMINARII EURO 2020 // REZULTATE » Portugalia și Franța își respectă statutul! 25 de goluri, în 7 meciuri

Sporting - FC Porto 0-2. Trupa lui Sergio Conceicao a câştigat, în  premieră, Cupa Ligii Portugaliei. Finala, exclusiv în AntenaPLAY! - Antena  Sport
Sporting - FC Porto 0-2. Trupa lui Sergio Conceicao a câştigat, în premieră, Cupa Ligii Portugaliei. Finala, exclusiv în AntenaPLAY! - Antena Sport