Home

Dezarmare monedă Retuşare penalty cupa mondiala 2010 Emoţie a adauga Rezultat

Penalty-urile, coșmarul lui Lloris » Cifre horror pentru portarul Franței  la turneele finale
Penalty-urile, coșmarul lui Lloris » Cifre horror pentru portarul Franței la turneele finale

Spania scrie istorie. Ce record a doborât ”Furia Roja” după victoria cu  Costa Rica. Lista cu cele mai mari scoruri înregistrate la Cupa Mondială
Spania scrie istorie. Ce record a doborât ”Furia Roja” după victoria cu Costa Rica. Lista cu cele mai mari scoruri înregistrate la Cupa Mondială

World Cup Penalty 🕹️ Joaca World Cup Penalty pe CrazyGames

Spania a defilat și a bifat primul succes la CM din Qatar în fața  selecționatei din Costa Rica - Eurosport
Spania a defilat și a bifat primul succes la CM din Qatar în fața selecționatei din Costa Rica - Eurosport

Drama lui Virgil van Dijk. Prin ce a trecut după penalty-ul ratat contra  Argentinei la Mondial | Sport.ro
Drama lui Virgil van Dijk. Prin ce a trecut după penalty-ul ratat contra Argentinei la Mondial | Sport.ro

CROAŢIA - BRAZILIA 2-1. Finalista ediţiei trecute, calificată miraculos în  semifinale. Marea favorită a Cupei Mondiale, eliminată la penalty-uri
CROAŢIA - BRAZILIA 2-1. Finalista ediţiei trecute, calificată miraculos în semifinale. Marea favorită a Cupei Mondiale, eliminată la penalty-uri

Campionatul Mondial de Fotbal 2010 - Wikipedia

Cristiano Ronaldo scrie istorie! Portughezul stabileşte un record la  Campionate Mondiale. Golul a venit după un penalty controversat, contestat  dur de jucătorii Ghanei | VIDEO
Cristiano Ronaldo scrie istorie! Portughezul stabileşte un record la Campionate Mondiale. Golul a venit după un penalty controversat, contestat dur de jucătorii Ghanei | VIDEO

Momentele care au rămas în istoria Cupei Mondiale. De la „mâna lui  Dumnezeu”, la lovitura de cap a lui Zidane sau lacrimile lui „Gazza”
Momentele care au rămas în istoria Cupei Mondiale. De la „mâna lui Dumnezeu”, la lovitura de cap a lui Zidane sau lacrimile lui „Gazza”

Raport FIFA: Africa de Sud a făcut blaturi înaintea CM din 2010

Spania a realizat scorul Cupei Mondiale 2022. Ibericii au marcat șapte  goluri în meciul cu Costa Rica | Digi24
Spania a realizat scorul Cupei Mondiale 2022. Ibericii au marcat șapte goluri în meciul cu Costa Rica | Digi24

Ghana - Uruguay, meciul pe care africanii îl aşteaptă de 12 ani! I-au  promis revanşa lui Luis Suarez: "Toată Africa îl urăşte!" Video - Fanatik.ro
Ghana - Uruguay, meciul pe care africanii îl aşteaptă de 12 ani! I-au promis revanşa lui Luis Suarez: "Toată Africa îl urăşte!" Video - Fanatik.ro

Messi a fost blând! Emiliano Martinez l-a distrus în termeni duri pe  arbitrul Mateu Lahoz: "E nebun" - Eurosport
Messi a fost blând! Emiliano Martinez l-a distrus în termeni duri pe arbitrul Mateu Lahoz: "E nebun" - Eurosport

Remember CM 2010 Africa de Sud. Primul titlu mondial pentru Spania, după  golul de poveste al lui Iniesta
Remember CM 2010 Africa de Sud. Primul titlu mondial pentru Spania, după golul de poveste al lui Iniesta

CM 2010 Africa de Sud | Știri din categoria CM 2010 Africa de Sud

Istoria Cupei Mondiale | Germania 2006 și Africa de Sud 2010 - Eurosport

Cupa Mondială 2010 Penalty Shootout - Set Cupa Mondială 2010 Penalty  Shootout gratuit
Cupa Mondială 2010 Penalty Shootout - Set Cupa Mondială 2010 Penalty Shootout gratuit

Cristiano Ronaldo, primul jucător de fotbal care marchează la cinci Cupe  Mondiale. A depășit un grup select din care face parte și Pele | Digi24
Cristiano Ronaldo, primul jucător de fotbal care marchează la cinci Cupe Mondiale. A depășit un grup select din care face parte și Pele | Digi24

Spania e KOke!!! INCREDIBIL: Rusia elimina fosta campioana mondiala si  europeana la penaltyuri, dupa ce Koke si Aspas au ratat | Rusia - Spania  1-1 (4-3) | Sport.ro
Spania e KOke!!! INCREDIBIL: Rusia elimina fosta campioana mondiala si europeana la penaltyuri, dupa ce Koke si Aspas au ratat | Rusia - Spania 1-1 (4-3) | Sport.ro

Spania, cifre rușinoase la Campionatele Mondiale! Statistică horror după  triumful din 2010
Spania, cifre rușinoase la Campionatele Mondiale! Statistică horror după triumful din 2010

Video | Portugalia și Polonia merg la Mondial! Al cincilea turneu final  pentru Ronaldo. Ibrahimovic stă acasă
Video | Portugalia și Polonia merg la Mondial! Al cincilea turneu final pentru Ronaldo. Ibrahimovic stă acasă

Dibu” Martinez i-a adus titlul mondial lui Leo Messi! Record incredibil de  penalty-uri salvate în carieră, dintre care 4 chiar în Qatar - Fanatik.ro
Dibu” Martinez i-a adus titlul mondial lui Leo Messi! Record incredibil de penalty-uri salvate în carieră, dintre care 4 chiar în Qatar - Fanatik.ro

Luis Suarez nu regretă hențul comis în 2010: "jucătorul din Ghana a ratat  penalty-ul, nu eu" - Eurosport
Luis Suarez nu regretă hențul comis în 2010: "jucătorul din Ghana a ratat penalty-ul, nu eu" - Eurosport

Portugalia - Elveţia 6-1. Lusitanii şi-au distrus adversarii! Maroc -  Spania 0-0 (3-0 după penalty-uri)! Se ştiu toate echipele calificate în  sferturile Cupei Mondiale
Portugalia - Elveţia 6-1. Lusitanii şi-au distrus adversarii! Maroc - Spania 0-0 (3-0 după penalty-uri)! Se ştiu toate echipele calificate în sferturile Cupei Mondiale

OLANDA - ARGENTINA 2-2. Alt sfert de finală nebun la Mondiale:  sud-americanii au condus tot meciul, dar au fost egalaţi în prelungirile  prelungirilor! Urmează penalty-urile
OLANDA - ARGENTINA 2-2. Alt sfert de finală nebun la Mondiale: sud-americanii au condus tot meciul, dar au fost egalaţi în prelungirile prelungirilor! Urmează penalty-urile