Nevinovăţie Căldură Imperiul Inca meci craiova cupa romaniei Retras Banzai struguri

Cupa României, optimi de finală. Minaur Baia Mare va disputa pe propriul  teren meciul cu U Craiova - Fanatik.ro
Cupa României, optimi de finală. Minaur Baia Mare va disputa pe propriul teren meciul cu U Craiova - Fanatik.ro

UTA Arad - FC U Craiova 1-0! S-a decis prima semifinalistă din Cupa României  | Sport.ro
UTA Arad - FC U Craiova 1-0! S-a decis prima semifinalistă din Cupa României | Sport.ro

Universitatea Craiova a câștigat Cupa României după un meci dificil cu Astra

CUPA ROMANIEI | RESITA - "U" CRAIOVA 0-1 | Craiova castiga cu greu meciul  de pe Oblemenco, gazonul a fost principalul adversar al fotbalistilor |  Sport.ro
CUPA ROMANIEI | RESITA - "U" CRAIOVA 0-1 | Craiova castiga cu greu meciul de pe Oblemenco, gazonul a fost principalul adversar al fotbalistilor | Sport.ro

Chindia Târgoviște - Universitatea Craiova 0-1, în sferturile Cupei României  | Final de meci! Oltenii se califică în semifinale prin golul marcat de  George Cîmpanu
Chindia Târgoviște - Universitatea Craiova 0-1, în sferturile Cupei României | Final de meci! Oltenii se califică în semifinale prin golul marcat de George Cîmpanu

Dinamo - FC U Craiova 1948 0-0, în meciul zilei din Cupa României. Rapid,  spectacol cu Dumbrăviţa. Farul, remiză surprinzătoare cu CSM Alexandria -  Antena Sport
Dinamo - FC U Craiova 1948 0-0, în meciul zilei din Cupa României. Rapid, spectacol cu Dumbrăviţa. Farul, remiză surprinzătoare cu CSM Alexandria - Antena Sport

REZUMAT | Astra - Craiova 2-3. CSU Craiova a câştigat Cupa României după un  meci spectaculos - YouTube
REZUMAT | Astra - Craiova 2-3. CSU Craiova a câştigat Cupa României după un meci spectaculos - YouTube

Peluza Nord Craiova protestează la duelul din Cupa României cu FC Argeș:  „Nu ne prezentăm, e absurd!”
Peluza Nord Craiova protestează la duelul din Cupa României cu FC Argeș: „Nu ne prezentăm, e absurd!”

CSU CRAIOVA VS HERMANNSTADT | CUPA ROMANIEI WATCHALONG ROMANIA - YouTube

VIDEO | Universitatea Craiova a câştigat Cupa României, după meciul cu  Astra Giurgiu ⋆ Universul.net
VIDEO | Universitatea Craiova a câştigat Cupa României, după meciul cu Astra Giurgiu ⋆ Universul.net

Universitatea Craiova, Chindia și FC Baia Mare, adversarii din Cupa României  - Site oficial FC Argeș
Universitatea Craiova, Chindia și FC Baia Mare, adversarii din Cupa României - Site oficial FC Argeș

UTA - FC U Craiova, Live Video Online, în Cupa României

Video | Sepsi - Universitatea Craiova 2-1, în turul semifinalelor.  Covăsnenii au câștigat în minutul 87, după un joc superb
Video | Sepsi - Universitatea Craiova 2-1, în turul semifinalelor. Covăsnenii au câștigat în minutul 87, după un joc superb

Fotbal: Dinamo a ţinut-o în şah de FC U Craiova (0-0), la Giurgiu, în Cupa  României | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: Dinamo a ţinut-o în şah de FC U Craiova (0-0), la Giurgiu, în Cupa României | AGERPRES • Actualizează lumea.

VIDEO. Cupa României merge la Craiova. Meciul a fost precedat de incidente  | Digi24
VIDEO. Cupa României merge la Craiova. Meciul a fost precedat de incidente | Digi24

Meci de foc la Ploiești. Universitatea Craiova a cucerit Cupa României -  România Liberă
Meci de foc la Ploiești. Universitatea Craiova a cucerit Cupa României - România Liberă

Încep grupele Cupei României. Dinamo - FCU Craiova 1948, meciul zilei

S-au stabilit programul și televizările meciurilor din play-off-ul Cupei  României. Când joacă Rapid, FC U Craiova, Dinamo și CSA Steaua - Fanatik.ro
S-au stabilit programul și televizările meciurilor din play-off-ul Cupei României. Când joacă Rapid, FC U Craiova, Dinamo și CSA Steaua - Fanatik.ro

Cupa României, sferturi: CSU Craiova - Dinamo, Viitorul - Astra, cele mai  tari meciuri
Cupa României, sferturi: CSU Craiova - Dinamo, Viitorul - Astra, cele mai tari meciuri

Cupa României: Universitatea Craiova a trecut la pas de CSO Filiași și s-a  calificat în semifinale - Sportul Doljean
Cupa României: Universitatea Craiova a trecut la pas de CSO Filiași și s-a calificat în semifinale - Sportul Doljean

CS Universitatea Craiova câștigă a doua Cupă a României în ultimii 3 ani,  după o finală epică împotriva retrogradatei Astra
CS Universitatea Craiova câștigă a doua Cupă a României în ultimii 3 ani, după o finală epică împotriva retrogradatei Astra

CRAIOVA - CUPA ROMANIEI - U CRAIOVA-FC BOTOSANI - Inquam Photos

VIDEO Cupa României | Petrolul - FC U Craiova 1948 0-1. Meci nebun la  Unirea Slobozia - Dinamo. ”Câinii”, 3 jucători eliminaţi şi penalty ratat.  Sepsi, instrucţie cu FC Voluntari
VIDEO Cupa României | Petrolul - FC U Craiova 1948 0-1. Meci nebun la Unirea Slobozia - Dinamo. ”Câinii”, 3 jucători eliminaţi şi penalty ratat. Sepsi, instrucţie cu FC Voluntari

Universitatea Craiova este a patra semifinalistă a Cupei României |  Federația Română de Fotbal
Universitatea Craiova este a patra semifinalistă a Cupei României | Federația Română de Fotbal

Ovidiu Burcă nu pune preț pe Cupa României: „Meciul cu Craiova va fi pentru  prestigiu!”
Ovidiu Burcă nu pune preț pe Cupa României: „Meciul cu Craiova va fi pentru prestigiu!”