Precursor şoim Înşelăciune campion mondial box Disciplinar Permite potrivi

Box: Anthony Joshua - stiri

Povestea unui titlu mondial unic pe care Romania era sa-l piarda din cauza  unui bilet de autobuz. "Ne-au prins controlorii" - Stirileprotv.ro
Povestea unui titlu mondial unic pe care Romania era sa-l piarda din cauza unui bilet de autobuz. "Ne-au prins controlorii" - Stirileprotv.ro

Anul trecut juca in Creed, acum e campion mondial! Pugilistul-actor din  ultimul film al lui Stallone a cucerit centura WBC la semigrea cu un super  KO | Sport.ro
Anul trecut juca in Creed, acum e campion mondial! Pugilistul-actor din ultimul film al lui Stallone a cucerit centura WBC la semigrea cu un super KO | Sport.ro

Francisc Vaştag, primul român campion mondial la box! A câştigat trei  medalii de aur la CM - Fanatik.ro
Francisc Vaştag, primul român campion mondial la box! A câştigat trei medalii de aur la CM - Fanatik.ro

Ionuţ "El Capo" Băluţă a câştigat centura WBC International la categoria  supercocoş - Eurosport
Ionuţ "El Capo" Băluţă a câştigat centura WBC International la categoria supercocoş - Eurosport

Campionul mondial de box Lucian Bute s-a întors în ţară | Sport | România  Actualitați
Campionul mondial de box Lucian Bute s-a întors în ţară | Sport | România Actualitați

Mihai, Leul din ring la 50 de ani. Amintirile primului român campion mondial  la box profesionist - Fanatik.ro
Mihai, Leul din ring la 50 de ani. Amintirile primului român campion mondial la box profesionist - Fanatik.ro

VIDEO KO spectaculos! Mihai Nistor e noul campion mondial la categoria  supergrea în versiunea AIBA
VIDEO KO spectaculos! Mihai Nistor e noul campion mondial la categoria supergrea în versiunea AIBA

VIDEO + FOTO Andy Ruiz jr. noul campion din categoria grea la box

Box: Anthony Joshua, noul campion mondial la categoria grea

Fost campion mondial la box, "citat" în Rusia pentru a merge la Război. Cum  a reacționat "Bestia"
Fost campion mondial la box, "citat" în Rusia pentru a merge la Război. Cum a reacționat "Bestia"

Regele a căzut, trăiască Regele! Anthony Joshua l-a bătut prin KO Tehnic în  repriza a 11-
Regele a căzut, trăiască Regele! Anthony Joshua l-a bătut prin KO Tehnic în repriza a 11-

Fostul campion mondial de box, O'Neil Bell, împușcat mortal | DCNews

Campionul mondial la box – Tyson Fury s-a retras după ce s-a drogat cu  cocaină : Europa FM
Campionul mondial la box – Tyson Fury s-a retras după ce s-a drogat cu cocaină : Europa FM

Oleksandr Usyk, campionul mondial la categoria grea, a debutat în fotbal

Deontay Wilder, primul american campion mondial la categoria grea din 2007  | Ziarul de Sport
Deontay Wilder, primul american campion mondial la categoria grea din 2007 | Ziarul de Sport

Campion de box, condamnat la închisoare pentru că şi-a batjocorit fiica

Tyson Fury, obligat de WBC să-și apere centura de campion mondial! Cine îi  va fi adversar englezului - Eurosport
Tyson Fury, obligat de WBC să-și apere centura de campion mondial! Cine îi va fi adversar englezului - Eurosport

Supriză de proporții în box! Joshua a pierdut toate centurile în fața lui  Oleksander Usyk - Eurosport
Supriză de proporții în box! Joshua a pierdut toate centurile în fața lui Oleksander Usyk - Eurosport

Performanţă uriaşă pentru boxul românesc. Mihai Nistor, campion mondial |  Digi24
Performanţă uriaşă pentru boxul românesc. Mihai Nistor, campion mondial | Digi24

Flavius Biea, campionul mondial la box, invitat la RomâniaVipPress, vorbim  despre demnitate, onoare, patriotism, și, lupta de a fi campion în România!  - ROMÂNIAVIPPRESS
Flavius Biea, campionul mondial la box, invitat la RomâniaVipPress, vorbim despre demnitate, onoare, patriotism, și, lupta de a fi campion în România! - ROMÂNIAVIPPRESS

Mihai Leu, primul român campion mondial de box profesionist, a învins pe  ring, dar și în lupta cu cancerul! - Elita Romaniei
Mihai Leu, primul român campion mondial de box profesionist, a învins pe ring, dar și în lupta cu cancerul! - Elita Romaniei

Tyson Fury devine campion mondial WBC la categoria grea, dupa o victorie la  rivalul Deontay Wilder (
Tyson Fury devine campion mondial WBC la categoria grea, dupa o victorie la rivalul Deontay Wilder (

22 februarie 1997: Mihai Leu a câștigat pentru România primul titlul de campion  mondial la box profesionist - Ziarul Unirea
22 februarie 1997: Mihai Leu a câștigat pentru România primul titlul de campion mondial la box profesionist - Ziarul Unirea