Tineret Lao Cinema hunedoara fcsb cupa romaniei Opune laudă Reaprovizionare

CS Hunedoara - FCSB 3-5, în „16-imile” Cupei României

Mobilizare specială la Hunedoara, înaintea meciului cu FCSB din Cupa  României. Decizia luată de gazde
Mobilizare specială la Hunedoara, înaintea meciului cu FCSB din Cupa României. Decizia luată de gazde

Cupa României: CS Hunedoara 3-5 FC Steaua! Roș-albaștrii în Optimi! |  FCSTEAUA.RO
Cupa României: CS Hunedoara 3-5 FC Steaua! Roș-albaștrii în Optimi! | FCSTEAUA.RO

VIDEO | 16-imile Cupei României. Spectacol la Hunedoara! FCSB s-a impus  după prelungiri! Toate echipele calificate în optimi şi programul  partidelor de joi
VIDEO | 16-imile Cupei României. Spectacol la Hunedoara! FCSB s-a impus după prelungiri! Toate echipele calificate în optimi şi programul partidelor de joi

REZUMAT | CS Hunedoara - FCSB 3-5 | Cupa României, 2021-2022, 16-imi de  finală - YouTube
REZUMAT | CS Hunedoara - FCSB 3-5 | Cupa României, 2021-2022, 16-imi de finală - YouTube

Laurențiu Buș, după revenirea miraculoasă contra celor de la FCSB: „A fost  o minune”
Laurențiu Buș, după revenirea miraculoasă contra celor de la FCSB: „A fost o minune”

Mă așteptam să întoarcem de la 0-3!”. Reacția celor de la CS Hunedoara,  după meciul excelent contra lui FCSB
Mă așteptam să întoarcem de la 0-3!”. Reacția celor de la CS Hunedoara, după meciul excelent contra lui FCSB

CS HUNEDOARA-FCSB, CUPA ROMANIEI (22.09.2021)

Cupa României | INIMA FOTBALULUI ROMÂNESC

CS Hunedoara - FCSB 3-5 | Chin și jale la Hunedoara! FCSB se impune în  prelungiri după ce gazdele au revenit de la 0-3! Aici ce s-a întâmplat |  Sport.ro
CS Hunedoara - FCSB 3-5 | Chin și jale la Hunedoara! FCSB se impune în prelungiri după ce gazdele au revenit de la 0-3! Aici ce s-a întâmplat | Sport.ro

Exclusiv | CS Hunedoara nu se predă în fața FCSB-ului: ”Suntem pregătiți!”.  Meciul va fi miercuri, ora 21:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1
Exclusiv | CS Hunedoara nu se predă în fața FCSB-ului: ”Suntem pregătiți!”. Meciul va fi miercuri, ora 21:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

CS Hunedoara a oprit vânzarea biletelor la meciul de cupă cu FCSB din cauza  pandemiei: „Nu este vina noastră că numărul de cazuri COVID-19 este, din  nefericire, din nou în creștere” -
CS Hunedoara a oprit vânzarea biletelor la meciul de cupă cu FCSB din cauza pandemiei: „Nu este vina noastră că numărul de cazuri COVID-19 este, din nefericire, din nou în creștere” -

Cupa României. FCSB s-a chinuit la Hunedoara! #football #comentez  #suporteri #analiza #jurnalism #bagasport #joacafotbal #ceaiaflatazi  #navemtimp #fy... | By Vlad Enachescu | Facebook
Cupa României. FCSB s-a chinuit la Hunedoara! #football #comentez #suporteri #analiza #jurnalism #bagasport #joacafotbal #ceaiaflatazi #navemtimp #fy... | By Vlad Enachescu | Facebook

Cupa României, rezultate. CS Hunedoara 3 - 5 FCSB scor final, după  prelungiri
Cupa României, rezultate. CS Hunedoara 3 - 5 FCSB scor final, după prelungiri

CS Hunedoara - FCSB 3-5 | Meci nebun! Jucătorii lui Edi Iordănescu s-au  chinuit cu o echipă din liga a 3-a. Au fost aproape de o ruşine istorică!  S-au calificat, în prelungiri,
CS Hunedoara - FCSB 3-5 | Meci nebun! Jucătorii lui Edi Iordănescu s-au chinuit cu o echipă din liga a 3-a. Au fost aproape de o ruşine istorică! S-au calificat, în prelungiri,

Video | Cupa României, "16-imi" | CS Hunedoara - FCSB 3-3 (3-5 în  prelungiri). Roș-albaștrii au avut 3-0. Echipa de Liga 3, gol de UCL
Video | Cupa României, "16-imi" | CS Hunedoara - FCSB 3-3 (3-5 în prelungiri). Roș-albaștrii au avut 3-0. Echipa de Liga 3, gol de UCL

Mii de bilete vândute în prima zi pentru meciul de fotbal CS Hunedoara -  FCSB, din Cupa României | adevarul.ro
Mii de bilete vândute în prima zi pentru meciul de fotbal CS Hunedoara - FCSB, din Cupa României | adevarul.ro

CS Hunedoara, gata să o încurce pe FCSB: ,,Avem fotbalişti cu experienţă!  Ştiu ce joacă adversarul''
CS Hunedoara, gata să o încurce pe FCSB: ,,Avem fotbalişti cu experienţă! Ştiu ce joacă adversarul''

Omul care a fost la un pas să scoată FCSB-ul din Cupă promite s-o readucă  pe Corvinul Hunedoara în prima ligă | Sport.ro
Omul care a fost la un pas să scoată FCSB-ul din Cupă promite s-o readucă pe Corvinul Hunedoara în prima ligă | Sport.ro

CS Hunedoara - FCSB 3-5. Calificare cu emoţii în 120 de minute, după  revenirea incredibilă a gazdelor. Video - Fanatik.ro
CS Hunedoara - FCSB 3-5. Calificare cu emoţii în 120 de minute, după revenirea incredibilă a gazdelor. Video - Fanatik.ro