Cuceritor Neașteptat război cupa romaniei u17 Camera Certificat Din cand in cand

Cupa României U17, semifinale - manșa tur: Farul U17 - FC Botoșani U17 -  YouTube
Cupa României U17, semifinale - manșa tur: Farul U17 - FC Botoșani U17 - YouTube

PERFORMANȚĂ. FC Botoșani s-a calificat în semifinalele Cupei României la U17

LPS Banatul a câştigat Cupa României U17. Timişorenii şi-au luat revanşa în  faţa Viitorului după finala de campionat pierdută
LPS Banatul a câştigat Cupa României U17. Timişorenii şi-au luat revanşa în faţa Viitorului după finala de campionat pierdută

Lupte – Cupa Romaniei U17 Junior 2 – CS Farul

Naționala U17 a pierdut primul meci de la Syrenka Cup 2022 | Federația  Română de Fotbal
Naționala U17 a pierdut primul meci de la Syrenka Cup 2022 | Federația Română de Fotbal

Academia UTA, una caldă, alta rece, în Cupa României - ARADON

CS Mureșul: Trei medalii individuale la Cupa României U17 și locul 2 la  Campionatul Național pe echipe
CS Mureșul: Trei medalii individuale la Cupa României U17 și locul 2 la Campionatul Național pe echipe

4 MECIURI DECISIVE ÎN CUPA ROMÂNIEI - FC Rapid 1923

România U17 a încheiat turneul Syrenka Cup cu o victorie | Federația Română  de Fotbal
România U17 a încheiat turneul Syrenka Cup cu o victorie | Federația Română de Fotbal

Naționala U17, încă o înfrângere la Syrenka Cup » „Tricolorii” lui Ion  Marin, eșec categoric cu Cehia
Naționala U17, încă o înfrângere la Syrenka Cup » „Tricolorii” lui Ion Marin, eșec categoric cu Cehia

Farul U17 s-a calificat în finala Cupei României U17! — Academia Hagi

LPS "Florin Fleșeriu" Sebeș, calificare la Under 17 și eliminare la Under  19, în Cupa României
LPS "Florin Fleșeriu" Sebeș, calificare la Under 17 și eliminare la Under 19, în Cupa României

FC Viitorul a câștigat Cupa României Elite U17 - Sport Clasic

CUPA ROMÂNIEI U17 - Știri și informații

Au fost programate optimile de finală ale Cupei României la fotbal feminin.  România U17 a învins Estonia în meciul de calificare pentru EURO - Kanal D  Romania
Au fost programate optimile de finală ale Cupei României la fotbal feminin. România U17 a învins Estonia în meciul de calificare pentru EURO - Kanal D Romania

VIDEO | Portarul lui CFR Cluj la U17, gol din lovitură liberă în  semifinalele Cupei României - Eurosport
VIDEO | Portarul lui CFR Cluj la U17, gol din lovitură liberă în semifinalele Cupei României - Eurosport

Viitorul U17 a câștigat Cupa României U17: 7-2 în finala cu UTA

A doua cupă pierdută într-o săptămână! LPS Banatul a câştigat Cupa României  U17 şi şi-a luat revanşa în faţa Viitorului
A doua cupă pierdută într-o săptămână! LPS Banatul a câştigat Cupa României U17 şi şi-a luat revanşa în faţa Viitorului

Clubul Sportiv U Craiova a câștigat Supercupa României U17 | Federația  Română de Fotbal
Clubul Sportiv U Craiova a câștigat Supercupa României U17 | Federația Română de Fotbal

Echipa „U17”, victorie clară în Cupa României! – FC Petrolul

Farul U17 a câștigat Supercupa României U17 | Realitatea de Constanța

Cupa României U17 Lupte Libere, Târgu Mureș / Octavian Mitoi, locul 6 la  debutul în competiţiile oficiale - CSM Târgu Jiu
Cupa României U17 Lupte Libere, Târgu Mureș / Octavian Mitoi, locul 6 la debutul în competiţiile oficiale - CSM Târgu Jiu

Cupa României U17: FC Viitorul U17 e în semifinale după 3-1 cu  Universitatea Cluj — Academia Hagi
Cupa României U17: FC Viitorul U17 e în semifinale după 3-1 cu Universitatea Cluj — Academia Hagi

Cupa României la juniori U19 şi U17 îşi stabileşte programul sferturilor de  finală | Federația Română de Fotbal
Cupa României la juniori U19 şi U17 îşi stabileşte programul sferturilor de finală | Federația Română de Fotbal

Final de drum, în Cupa României, pentru juniorii „U17” – FC Petrolul

Cupa României U17. Sporting Vaslui - FC Viitorul 0-4. Constănțenii sunt ca  și calificați în finala Cupei României!
Cupa României U17. Sporting Vaslui - FC Viitorul 0-4. Constănțenii sunt ca și calificați în finala Cupei României!

Un nou trofeu în vitrina "câinilor". Dinamo a câștigat Cupa României la  juniori U17
Un nou trofeu în vitrina "câinilor". Dinamo a câștigat Cupa României la juniori U17