Vrabie depresiune ţânţar cupa romaniei u cluj fcsb tanc petrolier Delega A incepe

FC Hermannstadt eliminată din Cupa României, după un meci slab pe Stadionul  Municipal: 1 la 2
FC Hermannstadt eliminată din Cupa României, după un meci slab pe Stadionul Municipal: 1 la 2

CLUJ-NAPOCA - FOTBAL - CUPA ROMANIEI - U CLUJ - FC FCSB - Inquam Photos

Exclusiv | U Cluj – FCSB. Reacția roș-albaștrilor, după tragerea la sorți  pentru optimile Cupei României
Exclusiv | U Cluj – FCSB. Reacția roș-albaștrilor, după tragerea la sorți pentru optimile Cupei României

U” Cluj, victorie clară în Cupa României. „Șepcile roșii” au urcat pe  primul loc în grupă
U” Cluj, victorie clară în Cupa României. „Șepcile roșii” au urcat pe primul loc în grupă

FC Hermannstadt joacă cu U Cluj în sferturile Cupei României – Culoar ușor  spre Finală
FC Hermannstadt joacă cu U Cluj în sferturile Cupei României – Culoar ușor spre Finală

FOTO. Fanii celor de la UTA Arad, „mesaj” macabru pentru „U” Cluj. Utiștii  vor cu orice preț Cupa României - Ştiri de Cluj
FOTO. Fanii celor de la UTA Arad, „mesaj” macabru pentru „U” Cluj. Utiștii vor cu orice preț Cupa României - Ştiri de Cluj

U” Cluj a fost eliminată din Cupa României de FCSB - EBS Radio

FC Hermannstadt - U Cluj, Live Video Online, în sferturile Cupei României

S-au extras grupele Cupei României! Cu cine au picat FCSB, CFR Cluj și  Craiova - Eurosport
S-au extras grupele Cupei României! Cu cine au picat FCSB, CFR Cluj și Craiova - Eurosport

Cupa României | INIMA FOTBALULUI ROMÂNESC

Ultimele patru jocuri din etapa a 2-a a fazei grupelor Cupei

Rapid, CFR Cluj, U Cluj și Farul, în "grupa morții" din Cupa României! Cu  cine joacă FCSB în noul format. Dinamo - Petrolul, alt duel "de foc" -  Antena Sport
Rapid, CFR Cluj, U Cluj și Farul, în "grupa morții" din Cupa României! Cu cine joacă FCSB în noul format. Dinamo - Petrolul, alt duel "de foc" - Antena Sport

U CLUJ - FCSB 0-1 | Calificarea lui Vlad! FCSB se califica in sferturi dupa  o evolutie MAGICA a tanarului portar! Hora a marcat singurul gol, Tanase a  ratat penalty! | Sport.ro
U CLUJ - FCSB 0-1 | Calificarea lui Vlad! FCSB se califica in sferturi dupa o evolutie MAGICA a tanarului portar! Hora a marcat singurul gol, Tanase a ratat penalty! | Sport.ro

U Cluj a revenit cu Hermannstadt, după mutările lui Sabău » Știm prima  semifinală din Cupa României
U Cluj a revenit cu Hermannstadt, după mutările lui Sabău » Știm prima semifinală din Cupa României

U CLUJ - FCSB, in Cupa Romaniei | Pe 14 in Liga 2, clujenii vor sa produca  surpriza: "Asteptam 15.000 de fani la meci!" Ultrasii din Cluj ii cheama si  pe "fratii" dinamovisti alaturi | Sport.ro
U CLUJ - FCSB, in Cupa Romaniei | Pe 14 in Liga 2, clujenii vor sa produca surpriza: "Asteptam 15.000 de fani la meci!" Ultrasii din Cluj ii cheama si pe "fratii" dinamovisti alaturi | Sport.ro

VIDEO | Grupele din Cupa României. U Cluj - CFR Cluj 1-1, Petrolul - Sepsi  1-3, Minaur - FC Argeş 0-0. Toate fazele importante AICI
VIDEO | Grupele din Cupa României. U Cluj - CFR Cluj 1-1, Petrolul - Sepsi 1-3, Minaur - FC Argeş 0-0. Toate fazele importante AICI

Unde s-ar putea disputa finala Cupei României

U" Cluj, eliminată din Cupa României după un meci de luptă cu FCSB! 13.000  de spectatori pe Cluj Arena -
U" Cluj, eliminată din Cupa României după un meci de luptă cu FCSB! 13.000 de spectatori pe Cluj Arena -

U Cluj - CFR Cluj 1-1, în etapa 1 din grupele Cupei României Betano. Doar  egal în derby-ul Ardealului. Video - Fanatik.ro
U Cluj - CFR Cluj 1-1, în etapa 1 din grupele Cupei României Betano. Doar egal în derby-ul Ardealului. Video - Fanatik.ro

U Cluj joaca astazi la Sibiu in Sferturile de Finala ale Cupei Romaniei.  Nelutu Sabau vrea sa castige Cupa Romaniei - E fain la Cluj!
U Cluj joaca astazi la Sibiu in Sferturile de Finala ale Cupei Romaniei. Nelutu Sabau vrea sa castige Cupa Romaniei - E fain la Cluj!

U CLUJ - FCSB 0-1 // CUPA ROMÂNIEI / VIDEO + FOTO » Andrei Vlad, eroul,  Florin Tănase, ratangiul! » Calificare cu emoții pentru FCSB pe Cluj Arena
U CLUJ - FCSB 0-1 // CUPA ROMÂNIEI / VIDEO + FOTO » Andrei Vlad, eroul, Florin Tănase, ratangiul! » Calificare cu emoții pentru FCSB pe Cluj Arena

CUPA ROMÂNIEI, U CLUJ - FCSB 0-1 // Narcis Răducan îi ia tare pe jucătorii  lui Vintilă: „Meciul de azi trebuie să fie o lecție”
CUPA ROMÂNIEI, U CLUJ - FCSB 0-1 // Narcis Răducan îi ia tare pe jucătorii lui Vintilă: „Meciul de azi trebuie să fie o lecție”

Derby încins în Cupa României: CFR Cluj și U. Cluj, în „grupa morții”  alături de Farul și Rapid! Vezi aici cu cine au picat FCSB și Dinamo -  Playsport
Derby încins în Cupa României: CFR Cluj și U. Cluj, în „grupa morții” alături de Farul și Rapid! Vezi aici cu cine au picat FCSB și Dinamo - Playsport

Cupa României: Universitatea Cluj, calificare în semifinale după un meci  greu la Hermannstadt - HotNews.ro
Cupa României: Universitatea Cluj, calificare în semifinale după un meci greu la Hermannstadt - HotNews.ro