Home

convergenţă gazdă În cupa romaniei faza 2 admin Mătura coșmar

Tabloul complet al sferturilor de finală din Cupa României! Toate cele opt  echipe joacă în Liga 1
Tabloul complet al sferturilor de finală din Cupa României! Toate cele opt echipe joacă în Liga 1

Cupa României la fotbal s-a schimbat din temelii. A apărut faza grupelor,  iar premiile s-au
Cupa României la fotbal s-a schimbat din temelii. A apărut faza grupelor, iar premiile s-au

Fotbal / Punct final în optimile Cupei României faza județeană – Hunedoara

Cupa României, Grupa D, ultima etapă! VEZI AICI de unde poți cumpăra bilete  pentru jocul dintre CS Ocna Mureș (Liga a 3-a, Seria a 9-a) și Minaur Baia  Mare (Liga a 2-a)! •
Cupa României, Grupa D, ultima etapă! VEZI AICI de unde poți cumpăra bilete pentru jocul dintre CS Ocna Mureș (Liga a 3-a, Seria a 9-a) și Minaur Baia Mare (Liga a 2-a)! •

Cupa României / faza naţională, debutează pe 6 iulie, într-un nou format.  Mădulari sau Sparta vor intra în competiţie
Cupa României / faza naţională, debutează pe 6 iulie, într-un nou format. Mădulari sau Sparta vor intra în competiţie

Cupa României | INIMA FOTBALULUI ROMÂNESC

A început etapa a doua a fazei grupelor Cupei României

AJF Vâlcea a stabilit programul turului 2 al Cupei României – faza  judeţeană. Iată cele şapte meciuri care vor avea loc duminică! | Tribuna  Vâlceană
AJF Vâlcea a stabilit programul turului 2 al Cupei României – faza judeţeană. Iată cele şapte meciuri care vor avea loc duminică! | Tribuna Vâlceană

CUPA ROMANIEI – FAZA JUDETEANA – Teleorman Sport

CSM Alexandria - Farul Constanța 2-2. Prima mare surpriză în grupele din Cupa  României - Playsport
CSM Alexandria - Farul Constanța 2-2. Prima mare surpriză în grupele din Cupa României - Playsport

FOTBAL / Cupa României, faza județeană – Avancronica turului 2 | Avantul  Liber
FOTBAL / Cupa României, faza județeană – Avancronica turului 2 | Avantul Liber

Fotbal Cupa României: Primele rezultate din etapa a II-a a grupelor

Cupa României (F), Dinamo vs Voluntari - faza a II-a, TUR - YouTube

Meciurile Fazei a II-a a Cupei României, ediția 2021-2022. Printre cele 76  de echipe care intră la joc sunt și cele cinci nou-promovate în Liga 2!?  Steaua are meci în Capitală
Meciurile Fazei a II-a a Cupei României, ediția 2021-2022. Printre cele 76 de echipe care intră la joc sunt și cele cinci nou-promovate în Liga 2!? Steaua are meci în Capitală

Tragere la sorți: Faza grupelor Cupa României Betano! - YouTube

Cupa României, ediția 2022-2023

Format Cupa României Fotbal - Regulament, Program și Meciuri

Cupa României, Faza II-a, rezultate și marcatori |** Steaua întoarce scorul  și se califică în faza următoare. Miroslava, Cugir, CS Hunedoara și SR  Brașov, printre surprizele negative | Liga 2
Cupa României, Faza II-a, rezultate și marcatori |** Steaua întoarce scorul și se califică în faza următoare. Miroslava, Cugir, CS Hunedoara și SR Brașov, printre surprizele negative | Liga 2

Rezultate Cupa României | Faza Judeteana – Teleorman Sport

S-au extras grupele Cupei României! Cu cine au picat FCSB, CFR Cluj și  Craiova - Eurosport
S-au extras grupele Cupei României! Cu cine au picat FCSB, CFR Cluj și Craiova - Eurosport

Fotbal (Cupa Romaniei) /Dispută clujeană în faza a doua |  ziarulfaclia.ro/arhiva
Fotbal (Cupa Romaniei) /Dispută clujeană în faza a doua | ziarulfaclia.ro/arhiva

Cupa României, faza grupelor etapa a 2-a! VEZI AICI rezultatele! • Alba  Sport
Cupa României, faza grupelor etapa a 2-a! VEZI AICI rezultatele! • Alba Sport

AJF Dâmbovița! Află programul meciurilor din Cupa României - Faza 2! |  Riposta pe Net
AJF Dâmbovița! Află programul meciurilor din Cupa României - Faza 2! | Riposta pe Net

Cupa României faza regionala ediția 2022/2023 ACS VICTORIA FELNAC – CS  RECOLTA DANCEU primul meci – AJF Arad – Asociatia Judetetana de Fotbal ARAD
Cupa României faza regionala ediția 2022/2023 ACS VICTORIA FELNAC – CS RECOLTA DANCEU primul meci – AJF Arad – Asociatia Judetetana de Fotbal ARAD

Rezultatele Fazei a II-a a Cupei României. Echipe din Liga 2 FC Brașov,  Unirea Dej și Șelimbăr au câștigat fără probleme. Steaua și Brăila joacă  săptămâna viitoare | Liga 2
Rezultatele Fazei a II-a a Cupei României. Echipe din Liga 2 FC Brașov, Unirea Dej și Șelimbăr au câștigat fără probleme. Steaua și Brăila joacă săptămâna viitoare | Liga 2

FCSB a câștigat cu rezervele la Botoșani, dar e out din Cupa României!  Tabloul sferturilor de finală - Eurosport
FCSB a câștigat cu rezervele la Botoșani, dar e out din Cupa României! Tabloul sferturilor de finală - Eurosport