luptă Gălbui cât de des cupa romaniei dej pachet Brutărie Tot timpul

Fotbal: Gloria joacă în Cupa României cu Unirea Dej în Turul II! -  ObservatorBN
Fotbal: Gloria joacă în Cupa României cu Unirea Dej în Turul II! - ObservatorBN

Asociatia Judeteana de Fotbal Cluj - Cupa Romaniei 2018-2019, Zona Dej,  sezon 2019/2020 | frf-ajf.ro
Asociatia Judeteana de Fotbal Cluj - Cupa Romaniei 2018-2019, Zona Dej, sezon 2019/2020 | frf-ajf.ro

Cupa Universitara Dej 2022 - FRCF - Federația Română de Culturism și Fitness

VIDEO - Cupa Romaniei - Zona DEJ. Vezi rezultatele - Dejeanul.ro

CUPA ROMÂNIEI BETANO | Tabloul complet al Turului 2, avem 27 de meciuri  decisive! | Federația Română de Fotbal
CUPA ROMÂNIEI BETANO | Tabloul complet al Turului 2, avem 27 de meciuri decisive! | Federația Română de Fotbal

Rezultatele Fazei a II-a a Cupei României. Echipe din Liga 2 FC Brașov,  Unirea Dej și Șelimbăr au câștigat fără probleme. Steaua și Brăila joacă  săptămâna viitoare | Liga 2
Rezultatele Fazei a II-a a Cupei României. Echipe din Liga 2 FC Brașov, Unirea Dej și Șelimbăr au câștigat fără probleme. Steaua și Brăila joacă săptămâna viitoare | Liga 2

Generatia 88 Dej reprezintă Campionatul de Minifotbal Dej, la Cupa României,  în Sibiu - Radio Fir
Generatia 88 Dej reprezintă Campionatul de Minifotbal Dej, la Cupa României, în Sibiu - Radio Fir

FOTBAL CUPA ROMÂNIEI - Minaur Baia Mare obține o calificare muncită în  16-imile Cupei României, după o victorie cu 1-0 pe terenul celor de la  Unirea Dej - 2mnews
FOTBAL CUPA ROMÂNIEI - Minaur Baia Mare obține o calificare muncită în 16-imile Cupei României, după o victorie cu 1-0 pe terenul celor de la Unirea Dej - 2mnews

FRF a publicat criteriile de departajare din Cupa României. Ce ase

Zalău, Dej și U Cluj s-au calificat în sferturile Cupei României |  SportExclusiv
Zalău, Dej și U Cluj s-au calificat în sferturile Cupei României | SportExclusiv

FOTO, Unirea Alba Iulia - Unirea Dej, în Cupa României 1-0 (0-0) | Eurogol  marcat de Daniel Tat! - Ziarul Unirea
FOTO, Unirea Alba Iulia - Unirea Dej, în Cupa României 1-0 (0-0) | Eurogol marcat de Daniel Tat! - Ziarul Unirea

Sebeșanul George Jinar a cucerit medalia de argint, la Cupa României  organizată de Federația Română de Culturism și Fitness
Sebeșanul George Jinar a cucerit medalia de argint, la Cupa României organizată de Federația Română de Culturism și Fitness

Cupa României, turul 3, rezultate și echipe calificate | ”U” Cluj n-a avut  probleme cu Unirea Dej, Pandurii continuă evoluțiile dezastruoase | Liga 2
Cupa României, turul 3, rezultate și echipe calificate | ”U” Cluj n-a avut probleme cu Unirea Dej, Pandurii continuă evoluțiile dezastruoase | Liga 2

Unirea Dej, pe 3 în Liga 2, eliminată din Cupa României la Bistrița

Bătaie cum n-a mai văzut… nimenea! Gloria pierde cu 7-0, acasă la Unirea Dej  și iese din Cupa României - ObservatorBN
Bătaie cum n-a mai văzut… nimenea! Gloria pierde cu 7-0, acasă la Unirea Dej și iese din Cupa României - ObservatorBN

CRONICĂ. FC Unirea Dej, eliminată de ”U” Cluj din Cupa României - FOTO -  Dej24.ro
CRONICĂ. FC Unirea Dej, eliminată de ”U” Cluj din Cupa României - FOTO - Dej24.ro

Sala Sporturilor din Dej a găzduit Cupa României la Taekwondo | Știri din  Dej
Sala Sporturilor din Dej a găzduit Cupa României la Taekwondo | Știri din Dej

Gloria Bistrița, primul adversar din Cupa României • FC Unirea Dej

Cupa Romaniei Dej 2022 - FRCF - Federația Română de Culturism și Fitness

Ziua de Cluj | Unirea Dej, eliminată din Cupa României: "A fost un meci de  la care ne doream mai mult"
Ziua de Cluj | Unirea Dej, eliminată din Cupa României: "A fost un meci de la care ne doream mai mult"

Volei | SCM Universitatea Craiova a câștigat primul meci cu Unirea Dej din Cupa  României. Returul este mâine - Sportul Doljean
Volei | SCM Universitatea Craiova a câștigat primul meci cu Unirea Dej din Cupa României. Returul este mâine - Sportul Doljean

FOTBAL, turul II, CUPA ROMÂNIEI: Gloria Bistrița vs Ocna Dej – ProPolitica

FOTBAL, Cupa României: Gloria Bistrița învinge Ocna Dej cu 1-0 și se  califică în faza a treia – ProPolitica
FOTBAL, Cupa României: Gloria Bistrița învinge Ocna Dej cu 1-0 și se califică în faza a treia – ProPolitica

Victorie, scor 3-1, pentru SCM Universitatea Craiova în primul meci din  “dubla” cu C.S. Unirea DEJ, din Cupa României - SCM Craiova
Victorie, scor 3-1, pentru SCM Universitatea Craiova în primul meci din “dubla” cu C.S. Unirea DEJ, din Cupa României - SCM Craiova