Ipocrit întreprinde experimental cupa carpati Bine ati venit Andrew Halliday Leia

Trofeul Carpați: România A vs Serbia, scor 29-26/ Finala, între România A  şi România B - HotNews.ro
Trofeul Carpați: România A vs Serbia, scor 29-26/ Finala, între România A şi România B - HotNews.ro

Trofeul Carpati. Un egal obtinut in ultimele secunde de Romania, in fata  Austriei | Bistrita | Ziare.com
Trofeul Carpati. Un egal obtinut in ultimele secunde de Romania, in fata Austriei | Bistrita | Ziare.com

Situație inedită la Trofeul Carpați: imnul României nu s-a auzit la stația  de amplificare, dar jucătoarele au oferit un moment splendid | Sport.ro
Situație inedită la Trofeul Carpați: imnul României nu s-a auzit la stația de amplificare, dar jucătoarele au oferit un moment splendid | Sport.ro

România - Slovacia s-a încheiat 27-17! Trofeul Carpați Niro, Junioare U17,  la feminin, a fost în direct pe Pro Arena & VOYO | Sport.ro
România - Slovacia s-a încheiat 27-17! Trofeul Carpați Niro, Junioare U17, la feminin, a fost în direct pe Pro Arena & VOYO | Sport.ro

REUȘITA Emisiunea oamenilor de succes

Brăila are onoarea reorganizării Trofeului “Carpaţi”, cel mai puternic  amical de junioare | Adrian Manole: “Această competiție este o ocazie  excelentă ca jucătoarele românce să facă o imagine bună țării pe plan
Brăila are onoarea reorganizării Trofeului “Carpaţi”, cel mai puternic amical de junioare | Adrian Manole: “Această competiție este o ocazie excelentă ca jucătoarele românce să facă o imagine bună țării pe plan

Trofeul Carpati de la Oradea: Romania a invins Algeria si a incheiat...

HANDBAL: Trofeul Carpaţi la Râmnicu Vâlcea - Gazeta Vâlceană

Handbal masculin: România s-a clasat pe locul 3 la Trofeul Carpaţi, după  33-25 cu Algeria
Handbal masculin: România s-a clasat pe locul 3 la Trofeul Carpaţi, după 33-25 cu Algeria

România şi-a aflat adversarele de la Trofeul Carpaţi 2022

trofeul carpati 2022 – Handbal Mania

România a pierdut primul meci de la Trofeul Carpați, 30-31 contra Slovaciei

Cupa Carpați”- concurs de schi organizat de CS Carpați Sinaia și  sponsorizat de Arnia Software și TechTalent Software, va avea loc pe 2  aprilie 2023
Cupa Carpați”- concurs de schi organizat de CS Carpați Sinaia și sponsorizat de Arnia Software și TechTalent Software, va avea loc pe 2 aprilie 2023

Trofeul Carpati - Handbal Masculin - 27 dec 2021

Trofeul Carpati junioare 2021 – Handbal Mania

Trofeul Carpati - Masculin

România, doar pe locul al treilea la Trofeul Carpaţi după victoria cu  Algeria! Finala se joacă între Egipt şi Slovacia
România, doar pe locul al treilea la Trofeul Carpaţi după victoria cu Algeria! Finala se joacă între Egipt şi Slovacia

Trofeul Carpați, o competiție internațională de handbal, primul eveniment  care va avea loc în sala Polivalentă din Unirea. Programul evenimentului -  ObservatorBN
Trofeul Carpați, o competiție internațională de handbal, primul eveniment care va avea loc în sala Polivalentă din Unirea. Programul evenimentului - ObservatorBN

Federatia Romana de Handbal

Schimbare în sport! Competiția de tradiție din handbalul românesc, „Trofeul  Carpați”, devine “Trofeul Carpați Niro” – Infofinanciar
Schimbare în sport! Competiția de tradiție din handbalul românesc, „Trofeul Carpați”, devine “Trofeul Carpați Niro” – Infofinanciar

România s-a clasat pe locul 3 la Trofeul Carpaţi, după 33-25 cu Algeria -  Sport Alert
România s-a clasat pe locul 3 la Trofeul Carpaţi, după 33-25 cu Algeria - Sport Alert

Gafă incredibilă la Trofeul Carpați. Și-au bătut joc de drapelul României.  Foto - Sportbull
Gafă incredibilă la Trofeul Carpați. Și-au bătut joc de drapelul României. Foto - Sportbull

România - Spania 25-23, Trofeul Carpați 2022 la handbal feminin.  "Tricolorele" au câștigat competiția după o victorie dramatică. Video -  Fanatik.ro
România - Spania 25-23, Trofeul Carpați 2022 la handbal feminin. "Tricolorele" au câștigat competiția după o victorie dramatică. Video - Fanatik.ro