Recuzită Deja vrăjitor cupa angliei finala Echivalent Care Acuzare

Chelsea - Liverpool 0-0 (5-6 după loviturile de departajare). "Cormoranii"  au câştigat Cupa Angliei după o finală dramatică şi visează la o cvadruplă  istorică. Video - Fanatik.ro
Chelsea - Liverpool 0-0 (5-6 după loviturile de departajare). "Cormoranii" au câştigat Cupa Angliei după o finală dramatică şi visează la o cvadruplă istorică. Video - Fanatik.ro

77 de ani de la prima finală de Cupa Angliei transmisă la televizor (VIDEO)  - Ripensia Sport Magazin
77 de ani de la prima finală de Cupa Angliei transmisă la televizor (VIDEO) - Ripensia Sport Magazin

Liverpool a câștigat Cupa Ligii Angliei după lovituri de departajare în  finala cu Chelsea. Au bătut toți jucătorii, a ratat doar Kepa. Video -  Fanatik.ro
Liverpool a câștigat Cupa Ligii Angliei după lovituri de departajare în finala cu Chelsea. Au bătut toți jucătorii, a ratat doar Kepa. Video - Fanatik.ro

Cupa Angliei: 8 echipe din Premier League eliminate | Craiova | Ziare.com

Se cunosc toate meciurile din optimile de finală ale Cupei Angliei! -  Eurosport
Se cunosc toate meciurile din optimile de finală ale Cupei Angliei! - Eurosport

Newcastle s-a calificat în finala Cupei Ligii Angliei | Flashscore.ro

Chelsea, în finala Cupei Angliei! Manchester City, răpusă pe Wembley de  golul lui Ziyech - Eurosport
Chelsea, în finala Cupei Angliei! Manchester City, răpusă pe Wembley de golul lui Ziyech - Eurosport

Liverpool a câștigat Cupa Angliei, după ce a învins Chelsea la penalty-uri.  Finala a fost LIVE pe VOYO - Stirileprotv.ro
Liverpool a câștigat Cupa Angliei, după ce a învins Chelsea la penalty-uri. Finala a fost LIVE pe VOYO - Stirileprotv.ro

Liverpool, eliminată din Cupa Angliei înainte de optimile de finală -  HotNews.ro
Liverpool, eliminată din Cupa Angliei înainte de optimile de finală - HotNews.ro

Imagini de senzatie din finala Cupei Angliei! Ce a putut sa faca patronul  lui Leicester dupa victoria cu Chelsea: "Nu cred ca exista un alt club in  care lucrurile sa fie asa!"
Imagini de senzatie din finala Cupei Angliei! Ce a putut sa faca patronul lui Leicester dupa victoria cu Chelsea: "Nu cred ca exista un alt club in care lucrurile sa fie asa!"

Chelsea - Liverpool 0-0 (10-11 la penalty-uri), finala Cupei Ligii Angliei!  Tuchel și Kepa, neinspirați
Chelsea - Liverpool 0-0 (10-11 la penalty-uri), finala Cupei Ligii Angliei! Tuchel și Kepa, neinspirați

Manchester United a câștigat și returul cu Nottingham Forest și s-a  calificat în finala Cupei Ligii Angliei - Eurosport
Manchester United a câștigat și returul cu Nottingham Forest și s-a calificat în finala Cupei Ligii Angliei - Eurosport

Cupa Ligii Angliei decisă la lovituri de departajare. Portarii au decis  câștigătoarea | DCNews
Cupa Ligii Angliei decisă la lovituri de departajare. Portarii au decis câștigătoarea | DCNews

Cupa Angliei (sferturi de finală): Chelsea şi Liverpool în deplasare! |  Cuvântul Libertăţii
Cupa Angliei (sferturi de finală): Chelsea şi Liverpool în deplasare! | Cuvântul Libertăţii

Liverpool s-a calificat în finala FA Cup! "Cormoranii" au învins-o pe  Manchester City și au reușit să rupă "blestemul"
Liverpool s-a calificat în finala FA Cup! "Cormoranii" au învins-o pe Manchester City și au reușit să rupă "blestemul"

Liverpool a câştigat Cupa Angliei | Informaţia Zilei

Chelsea - Leicester 0-1 » Finala Cupei Angliei, decisă de un gol  formidabil! Record pe Wembley
Chelsea - Leicester 0-1 » Finala Cupei Angliei, decisă de un gol formidabil! Record pe Wembley

Sferturile de finală din Cupa Angliei - FA Cup, transmise în weekend de  Eurosport
Sferturile de finală din Cupa Angliei - FA Cup, transmise în weekend de Eurosport

Premieră după 35 de ani la finala Cupei Ligii Angliei, dintre Manchester  United și Newcastle
Premieră după 35 de ani la finala Cupei Ligii Angliei, dintre Manchester United și Newcastle

Leicester City a câştigat Cupa Angliei. La finala cu Chelsea au asistat  21.000 de spectatori
Leicester City a câştigat Cupa Angliei. La finala cu Chelsea au asistat 21.000 de spectatori

VIDEO Cupa Angliei: Leicester, deținătoarea trofeului, eliminată de o  echipă din liga secundă (Programul optimilor) - HotNews.ro
VIDEO Cupa Angliei: Leicester, deținătoarea trofeului, eliminată de o echipă din liga secundă (Programul optimilor) - HotNews.ro

Arsenal 2-1 Chelsea | Victorie URIASA pentru Arsenal in finala Cupei Angliei!  'Tunarii' detin recordul de trofee | Sport.ro
Arsenal 2-1 Chelsea | Victorie URIASA pentru Arsenal in finala Cupei Angliei! 'Tunarii' detin recordul de trofee | Sport.ro

Manchester United - Newcastle 2-0, în finala Cupei Ligii Angliei

Manchester City - Liverpool 2-3. Cormoranii, în finala Cupei Angliei după  10 ani! Sezon istoric pentru echipa lui Jurgen Klopp - Antena Sport
Manchester City - Liverpool 2-3. Cormoranii, în finala Cupei Angliei după 10 ani! Sezon istoric pentru echipa lui Jurgen Klopp - Antena Sport

FA Cup • Povești din deplasare

Newcastle, în finala Cupei Ligii Angliei

P) Finală aniversară pe Wembley! Klopp și Tuchel sunt gata de un triumf în  premieră
P) Finală aniversară pe Wembley! Klopp și Tuchel sunt gata de un triumf în premieră