Potenţial Salon a ameninta cupa angliei eurosport meandru punct Pricepere

Premier League continuă încă trei sezoane la Eurosport. Postul a luat şi  drepturile pentru Cupa Angliei
Premier League continuă încă trei sezoane la Eurosport. Postul a luat şi drepturile pentru Cupa Angliei

Anglia, a patra echipă calificată în sferturi la Mondial. Duel cu campioana  en-titre pentru un loc în semifinală - Eurosport
Anglia, a patra echipă calificată în sferturi la Mondial. Duel cu campioana en-titre pentru un loc în semifinală - Eurosport

DRA-MA-TIC! Liverpool a câștigat Cupa Ligii, după 11-10 la lovituri de  departajare, cu Chelsea - Eurosport
DRA-MA-TIC! Liverpool a câștigat Cupa Ligii, după 11-10 la lovituri de departajare, cu Chelsea - Eurosport

Se cunosc toate meciurile din optimile de finală ale Cupei Angliei! -  Eurosport
Se cunosc toate meciurile din optimile de finală ale Cupei Angliei! - Eurosport

Chelsea - Leicester 0-1 | "Vulpile" au câștigat pentru prima dată în  istorie Cupa Angliei - Eurosport
Chelsea - Leicester 0-1 | "Vulpile" au câștigat pentru prima dată în istorie Cupa Angliei - Eurosport

Moment istoric la Liverpool în Cupa Angliei cu Shrewsbury: Curtis Jones,  cel mai tânăr căpitan - Eurosport
Moment istoric la Liverpool în Cupa Angliei cu Shrewsbury: Curtis Jones, cel mai tânăr căpitan - Eurosport

Moment inedit după finala Cupei Angliei. Cum vor fi premiați câștigătorii -  Eurosport
Moment inedit după finala Cupei Angliei. Cum vor fi premiați câștigătorii - Eurosport

Man City și Liverpool au dat recital în Cupa Ligii! "Cetățenii" s-au impus  după o partidă superbă - Eurosport
Man City și Liverpool au dat recital în Cupa Ligii! "Cetățenii" s-au impus după o partidă superbă - Eurosport

S-a stabilit țintarul partidelor din turul 4 al Cupei Angliei. Competiția  se vede pe Eurosport - Eurosport
S-a stabilit țintarul partidelor din turul 4 al Cupei Angliei. Competiția se vede pe Eurosport - Eurosport

Liverpool – Everton și Wolves – Man United în turul 3 din Cupa Angliei -  Eurosport
Liverpool – Everton și Wolves – Man United în turul 3 din Cupa Angliei - Eurosport

Manchester United, în sferturile Cupei Ligii Angliei! Victorie pentru  echipa lui Ten Hag cu Burnley - Eurosport
Manchester United, în sferturile Cupei Ligii Angliei! Victorie pentru echipa lui Ten Hag cu Burnley - Eurosport

Finala Cupei Angliei, cu fani în tribune! Există însă o condiție - Eurosport

Cluburile din Premier League propun schimbări importante pentru FA Cup și  Cupa Ligii Angliei - Eurosport
Cluburile din Premier League propun schimbări importante pentru FA Cup și Cupa Ligii Angliei - Eurosport

Programul semifinalelor din Cupa Angliei: City, Chelsea, Arsenal și United  se luptă pentru trofeu - Eurosport
Programul semifinalelor din Cupa Angliei: City, Chelsea, Arsenal și United se luptă pentru trofeu - Eurosport

Cupa Ligii Angliei | Liverpool a trecut dramatic de Leicester! Chelsea și  Spurs sunt și ele în semifinale - Eurosport
Cupa Ligii Angliei | Liverpool a trecut dramatic de Leicester! Chelsea și Spurs sunt și ele în semifinale - Eurosport

A avut loc tragerea la sorți a sferturilor Cupei Angliei! Liverpool,  Chelsea și Man City și-au aflat adversarele - Eurosport
A avut loc tragerea la sorți a sferturilor Cupei Angliei! Liverpool, Chelsea și Man City și-au aflat adversarele - Eurosport

Salah & Co, gest superb după victoria din FA Cup! Invitatul special pe care  l-au avut în vestiar - Eurosport
Salah & Co, gest superb după victoria din FA Cup! Invitatul special pe care l-au avut în vestiar - Eurosport

Eurosport 1 transmite sferturile de finală ale FA Cup în acest weekend -  Eurosport
Eurosport 1 transmite sferturile de finală ale FA Cup în acest weekend - Eurosport

Crawley a eliminat-o pe Leeds din Cupa Angliei, iar în prelungiri a  introdus pe teren o vedetă TV - Eurosport
Crawley a eliminat-o pe Leeds din Cupa Angliei, iar în prelungiri a introdus pe teren o vedetă TV - Eurosport

Tragerea la sorți din optimile Cupei Angliei: Chelsea poate da de Liverpool  - Eurosport
Tragerea la sorți din optimile Cupei Angliei: Chelsea poate da de Liverpool - Eurosport

Cupa Angliei revine pe Eurosport. S-a anunțat programul sferturilor de  finală - Eurosport
Cupa Angliei revine pe Eurosport. S-a anunțat programul sferturilor de finală - Eurosport

Manchester City e OUT din Cupa Ligii Angliei! Haaland & Co, fără șut pe  poartă cu Southampton - Eurosport
Manchester City e OUT din Cupa Ligii Angliei! Haaland & Co, fără șut pe poartă cu Southampton - Eurosport

Franța e ultima semifinalistă la Cupa Mondială din Qatar! "Les Bleus",  victorie cu Anglia - Eurosport
Franța e ultima semifinalistă la Cupa Mondială din Qatar! "Les Bleus", victorie cu Anglia - Eurosport

Manchester United a câștigat și returul cu Nottingham Forest și s-a  calificat în finala Cupei Ligii Angliei - Eurosport
Manchester United a câștigat și returul cu Nottingham Forest și s-a calificat în finala Cupei Ligii Angliei - Eurosport

Manchester United câștigă Cupa Ligii Angliei, primul trofeu după o pauză de  5 ani - Eurosport
Manchester United câștigă Cupa Ligii Angliei, primul trofeu după o pauză de 5 ani - Eurosport