dietă Invitatii prinde o răceală cu cat sa terminat meciul umiditate Cantină avocat

FCSB, la un pas să piardă calificarea în Cupa României după ce a condus cu  3-
FCSB, la un pas să piardă calificarea în Cupa României după ce a condus cu 3-

OLANDA - ARGENTINA 2-2. Alt sfert de finală nebun la Mondiale:  sud-americanii au condus tot meciul, dar au fost egalaţi în prelungirile  prelungirilor! Urmează penalty-urile
OLANDA - ARGENTINA 2-2. Alt sfert de finală nebun la Mondiale: sud-americanii au condus tot meciul, dar au fost egalaţi în prelungirile prelungirilor! Urmează penalty-urile

Important este că am reuşit să câştigăm şi să nu primim gol”. Dennis Man,  printre cei mai buni în meciul cu Andorra
Important este că am reuşit să câştigăm şi să nu primim gol”. Dennis Man, printre cei mai buni în meciul cu Andorra

VIDEO | Bayern, umilită de Napoli într-o partidă amicală! Căt s-a terminat  meciul de pe Allianz Arena | Sport.ro
VIDEO | Bayern, umilită de Napoli într-o partidă amicală! Căt s-a terminat meciul de pe Allianz Arena | Sport.ro

VIDEO Rezumate Bundesliga | Bayern, fără succes de trei etape! Cât s-a  terminat meciul cu Eintracht
VIDEO Rezumate Bundesliga | Bayern, fără succes de trei etape! Cât s-a terminat meciul cu Eintracht

Revenire spectaculoasă! România avea de recuperat 5 goluri la pauză cu  Germania » Cât s-a terminat meciul
Revenire spectaculoasă! România avea de recuperat 5 goluri la pauză cu Germania » Cât s-a terminat meciul

Un meci din Liga a II-a s-a terminat 14-0, după ce antrenorul gazdelor le-a  spus jucătorilor săi ”s-o lase mai moale” - Stirileprotv.ro
Un meci din Liga a II-a s-a terminat 14-0, după ce antrenorul gazdelor le-a spus jucătorilor săi ”s-o lase mai moale” - Stirileprotv.ro

Rareş Ilie a debutat la Nice! Cât s-a terminat meciul Nice - Toulouse

Ce a făcut Dinamo în ultimul joc de pregătire: cât s-a terminat meciul și  cine au fost marcatorii | Sport.ro
Ce a făcut Dinamo în ultimul joc de pregătire: cât s-a terminat meciul și cine au fost marcatorii | Sport.ro

We Love Sport Meciul zilei MECIUL ZILEI | FCSB-Farul: multe goluri în  ultimele dueluri directe
We Love Sport Meciul zilei MECIUL ZILEI | FCSB-Farul: multe goluri în ultimele dueluri directe

Preliminarii Liga Campionilor | "Super" Mario Gotze şi Eran Zahavi au  făcut-o K.O. pe Galatasaray! Steaua Roşie s-a făcut de râs + Cât s-a  terminat Slovan Bratislava - Young Boys, meciul care
Preliminarii Liga Campionilor | "Super" Mario Gotze şi Eran Zahavi au făcut-o K.O. pe Galatasaray! Steaua Roşie s-a făcut de râs + Cât s-a terminat Slovan Bratislava - Young Boys, meciul care

Dacă bateţi azi, îmi rup carnetul de antrenor!" Cât s-a terminat meciul şi  ce a făcut Dan Petrescu
Dacă bateţi azi, îmi rup carnetul de antrenor!" Cât s-a terminat meciul şi ce a făcut Dan Petrescu

Meci de senzatie facut de U Cluj in fata a peste 10.000 de persoane pe Cluj  Arena. 3 goluri primele 20 de minute. Cat s-a terminat - E fain la Cluj!
Meci de senzatie facut de U Cluj in fata a peste 10.000 de persoane pe Cluj Arena. 3 goluri primele 20 de minute. Cat s-a terminat - E fain la Cluj!

Dennis Man a marcat în cea de-a doua victorie a Parmei din Serie B! Cât s-a  terminat meciul - Eurosport
Dennis Man a marcat în cea de-a doua victorie a Parmei din Serie B! Cât s-a terminat meciul - Eurosport

Alexandru Cicâldău, prestație excelentă în duelul cu Al Ain! A dat un gol  și un assist! Cât s-a terminat meciul - Eurosport
Alexandru Cicâldău, prestație excelentă în duelul cu Al Ain! A dat un gol și un assist! Cât s-a terminat meciul - Eurosport

Răsturnare de situaţie la Australian Open 2023! S-a terminat meciul Irinei  Begu. Ce a făcut românca în faţa unei necunoscute - Sportbull
Răsturnare de situaţie la Australian Open 2023! S-a terminat meciul Irinei Begu. Ce a făcut românca în faţa unei necunoscute - Sportbull

Viitorul, înfrângere usturătoare în amicalul cu Legia, din Polonia! Cât s-a  terminat meciul
Viitorul, înfrângere usturătoare în amicalul cu Legia, din Polonia! Cât s-a terminat meciul

Sigur s-a jucat fotbal?! Scor HALUCINANT in Mongolia - Japonia! Cat s-a  terminat meciul din calificarile Mondialului | Sport.ro
Sigur s-a jucat fotbal?! Scor HALUCINANT in Mongolia - Japonia! Cat s-a terminat meciul din calificarile Mondialului | Sport.ro

We Love Sport Fotbal Frumosul meci dintre iulie și august

Un gol la 4 minute! Scor extraterestru pentru echipa lui Florin Costea: el  a dat 7 goluri. Cu cât s-a terminat meciul - Playsport
Un gol la 4 minute! Scor extraterestru pentru echipa lui Florin Costea: el a dat 7 goluri. Cu cât s-a terminat meciul - Playsport

Cea mai mare răsturnare de scor din istorie! Cât s-a terminat meciul în  care scorul la pauză era 0-33 | Sport.ro
Cea mai mare răsturnare de scor din istorie! Cât s-a terminat meciul în care scorul la pauză era 0-33 | Sport.ro

Azer Busuladzic a fost integralist în fața lui Răzvan Lucescu. Cât s-a  terminat meciul - Doar Dinamo
Azer Busuladzic a fost integralist în fața lui Răzvan Lucescu. Cât s-a terminat meciul - Doar Dinamo

Sebastien Haller, hattrick în 7 minute în al doilea meci după revenirea la  Dortmund! Cât s-a terminat amicalul - Eurosport
Sebastien Haller, hattrick în 7 minute în al doilea meci după revenirea la Dortmund! Cât s-a terminat amicalul - Eurosport

Islanda - Liechtenstein era 8-0 la pauză! Cât s-a terminat meciul | Sport.ro

Exclusiv | FCSB - Craiova, meci de ”totul sau nimic” pentru ”roș-albaștri”.  Gigi Becali e sigur: ”Nu câștigi, s-a terminat!”
Exclusiv | FCSB - Craiova, meci de ”totul sau nimic” pentru ”roș-albaștri”. Gigi Becali e sigur: ”Nu câștigi, s-a terminat!”