Home

întrerupe ambalaj din nou dinamo cfr cupa rață fals Secret

Un regal în plină vară » Dinamo a învins la penalty-uri CFR Cluj şi a  cucerit Supercupa României
Un regal în plină vară » Dinamo a învins la penalty-uri CFR Cluj şi a cucerit Supercupa României

CFR Cluj a castigat Cupa Romaniei, dupa 5-4 (2-2) la penalty-uri cu Dinamo!  Dramatism incredibil: Vali Lazar a dat bara in minutul 115 | Sport.ro
CFR Cluj a castigat Cupa Romaniei, dupa 5-4 (2-2) la penalty-uri cu Dinamo! Dramatism incredibil: Vali Lazar a dat bara in minutul 115 | Sport.ro

Dinamo - CFR Cluj 2-2 (4-5 d.l.d.). Trofeul, pentru a patra oară la  feroviarii ardeleni
Dinamo - CFR Cluj 2-2 (4-5 d.l.d.). Trofeul, pentru a patra oară la feroviarii ardeleni

FRF a anunțat programul rundei a doua din grupele Cupei României Betano »  Când joacă CFR Cluj, FCSB, Rapid și Dinamo
FRF a anunțat programul rundei a doua din grupele Cupei României Betano » Când joacă CFR Cluj, FCSB, Rapid și Dinamo

CUPA ROMANIEI - FINALA - DINAMO - CFR CLUJ - Inquam Photos

Romania’s Cup Final: Dinamo Bucuresti Vs. CFR Cluj Editorial Photo -  Image of cluj, larie: 71619226
Romania’s Cup Final: Dinamo Bucuresti Vs. CFR Cluj Editorial Photo - Image of cluj, larie: 71619226

Cupa României renaște!" FRF lansează noul brand al competiției, la finala  Dinamo - CFR, a 78-a din istorie
Cupa României renaște!" FRF lansează noul brand al competiției, la finala Dinamo - CFR, a 78-a din istorie

CFR Cluj câștigă la penalty-uri Cupa României în fața lui Dinamo. Meci în  memoria lui Ekeng
CFR Cluj câștigă la penalty-uri Cupa României în fața lui Dinamo. Meci în memoria lui Ekeng

B365 - CFR Cluj A CÂȘTIGAT Cupa României. DINAMO-CFR CLUJ: SCOR 6-7, după  loviturile de departajare •
B365 - CFR Cluj A CÂȘTIGAT Cupa României. DINAMO-CFR CLUJ: SCOR 6-7, după loviturile de departajare •

FINALA CUPA ROMÂNIEI. LIVE TEXT Dinamo București-CFR Cluj | DCNews

Cupa Romaniei, editia 2015-2016

DINAMO - CFR CLUJ 0-0 în etapa a 16-a din LIGA 1. Vezi CLASAMENTUL

Finala Cupei României: Dinamo – CFR Cluj 2-2, 4-5 după penalty-uri | Cupa  României
Finala Cupei României: Dinamo – CFR Cluj 2-2, 4-5 după penalty-uri | Cupa României

Optimi Cupa României:** Steaua este OUT, Dinamo, Rapid și CFR merg în  sferturi! Vezi aici
Optimi Cupa României:** Steaua este OUT, Dinamo, Rapid și CFR merg în sferturi! Vezi aici

Dinamo - CFR, a 16-a finală a Cupei României care intră în prelungiri

OFICIAL: S-au stabilit ziua și ora finalei Cupei României. Dinamo - CFR, ÎN  DIRECT la Digi Sport
OFICIAL: S-au stabilit ziua și ora finalei Cupei României. Dinamo - CFR, ÎN DIRECT la Digi Sport

Dinamo-CFR Cluj (17 mai 2016), program de meci, Finala Cupei Romaniei |  Okazii.ro
Dinamo-CFR Cluj (17 mai 2016), program de meci, Finala Cupei Romaniei | Okazii.ro

CFR Cluj a învins Dinamo la loviturile de... | News.ro

CFR Cluj şi FC Vaslui în finala Cupei României | Sport | România Actualitați

Dinamo - CFR Cluj, finala Cupei României | Digi24

Derby încins în Cupa României: CFR Cluj și U. Cluj, în „grupa morții”  alături de Farul și Rapid! Vezi aici cu cine au picat FCSB și Dinamo -  Playsport
Derby încins în Cupa României: CFR Cluj și U. Cluj, în „grupa morții” alături de Farul și Rapid! Vezi aici cu cine au picat FCSB și Dinamo - Playsport