4 locuri I şi 1 loc II pentru CS Târgovişte, la Centura la Box “Memorialul  Titu Folcuţi”
4 locuri I şi 1 loc II pentru CS Târgovişte, la Centura la Box “Memorialul Titu Folcuţi”

Centura de Aur | Bucharest

Centura Satmarului a ajuns in vitrina Basti Box din Salonta – Oradea in  direct
Centura Satmarului a ajuns in vitrina Basti Box din Salonta – Oradea in direct

Box: Centura de campion a lui Muhammad Ali, vândută cu 6,18 milioane de  dolari | AGERPRES • Actualizează lumea.
Box: Centura de campion a lui Muhammad Ali, vândută cu 6,18 milioane de dolari | AGERPRES • Actualizează lumea.

Centura de aur” începe astăzi, la Galați - Viaţa Liberă Galaţi

Avem un nou campion la box! Ronald Gavril a cucerit centura NABF la  categoria supermijlocie
Avem un nou campion la box! Ronald Gavril a cucerit centura NABF la categoria supermijlocie

Centura box Fairtex Dobroesti • OLX.ro

Decorațiuni de zahăr - Mănuși de box și centură - 3buc. – Ingrediente dulci

Tyson Fury, obligat de WBC să-și apere centura de campion mondial! Cine îi  va fi adversar englezului - Eurosport
Tyson Fury, obligat de WBC să-și apere centura de campion mondial! Cine îi va fi adversar englezului - Eurosport

Ronald Gavril a cucerit centura WBC Continental Americas

BOX. Centura WBC Mediteraneană a ajuns la Sînmartin | Digi24

Lista campionilor mondiali la box, WBA - Wikipedia

Cea mai scumpă centură din istorie la meciul Mayweather vs. McGregor :  Europa FM
Cea mai scumpă centură din istorie la meciul Mayweather vs. McGregor : Europa FM

Românul Ionuț ”El Capo” Băluță a câștigat centura WBC International la box,  după victoria obținută într-o gală la Londra. Video - Fanatik.ro
Românul Ionuț ”El Capo” Băluță a câștigat centura WBC International la box, după victoria obținută într-o gală la Londra. Video - Fanatik.ro

Box la Cluj: Ioana Mera și-a spulberat adversara la Turneul Internaţional  de Box ”Centura Transilvaniei 2014” - VEZI MECIUL - Ştiri de Cluj
Box la Cluj: Ioana Mera și-a spulberat adversara la Turneul Internaţional de Box ”Centura Transilvaniei 2014” - VEZI MECIUL - Ştiri de Cluj

Lista campionilor mondiali la box, WBC - Wikipedia

Ilustrații de stoc cu Boxer Pune Cu Centura De Campion De Box - Descarca  imaginea acum - Box, Vector, Mănuşă de box - iStock
Ilustrații de stoc cu Boxer Pune Cu Centura De Campion De Box - Descarca imaginea acum - Box, Vector, Mănuşă de box - iStock

Box: Julian Williams a cucerit centurile de campion mondial IBF şi WBA la  categoria super-welter | AGERPRES • Actualizează lumea.
Box: Julian Williams a cucerit centurile de campion mondial IBF şi WBA la categoria super-welter | AGERPRES • Actualizează lumea.

FOTO Anthony Joshua e regele greilor » A câștigat categoric meciul pentru 4  centuri mondiale și a lansat o nouă provocare: "Cu el vreau să mă lupt!"
FOTO Anthony Joshua e regele greilor » A câștigat categoric meciul pentru 4 centuri mondiale și a lansat o nouă provocare: "Cu el vreau să mă lupt!"

Box: Medalii de argint și bronz la Centura Sibiu - CS Mioveni

Cana centura si manusi box - Unique Hands

Ionuţ "El Capo" Băluţă a câştigat centura WBC International la categoria  supercocoş - Eurosport
Ionuţ "El Capo" Băluţă a câştigat centura WBC International la categoria supercocoş - Eurosport

BOX: Prima ediție a Centurii Marmației s-a dovedit a fi un succes —  MaraMedia
BOX: Prima ediție a Centurii Marmației s-a dovedit a fi un succes — MaraMedia