Home

obosit Murdar urât botosani craiova cupa Mai înfrângere Germina

CS Universitatea Craiova-FC Botoşani. Scor FINAL. Prima finalistă Cupa  României | DCNews
CS Universitatea Craiova-FC Botoşani. Scor FINAL. Prima finalistă Cupa României | DCNews

Universitatea Craiova - 🏆 Înfruntăm FC Botoșani în optimile Cupei.  #CupaRomaniei | Facebook
Universitatea Craiova - 🏆 Înfruntăm FC Botoșani în optimile Cupei. #CupaRomaniei | Facebook

Universitatea Craiova - FC Botoşani 1-0 | Final de meci la Severin! Crețu  dă lovitura pe final și securizează cele trei puncte oltenilor | Sport.ro
Universitatea Craiova - FC Botoşani 1-0 | Final de meci la Severin! Crețu dă lovitura pe final și securizează cele trei puncte oltenilor | Sport.ro

Universitatea Craiova - FC Botoşani 1-0, în etapa a 7-a din SuperLiga.  Oltenii dau lovitura în prelungiri și urcă pe locul 4. Cum arată  clasamentul - Fanatik.ro
Universitatea Craiova - FC Botoşani 1-0, în etapa a 7-a din SuperLiga. Oltenii dau lovitura în prelungiri și urcă pe locul 4. Cum arată clasamentul - Fanatik.ro

Video | Universitatea Craiova - FC Botoșani 2-0. Oltenii lui Reghecampf  merg în preliminariile Conference League
Video | Universitatea Craiova - FC Botoșani 2-0. Oltenii lui Reghecampf merg în preliminariile Conference League

Gata finala Cupei Romaniei, e clara treaba pentru FC Botosani: Un singur  pas pentru calificarea in cupele europene - Despre Botosaniul interzis
Gata finala Cupei Romaniei, e clara treaba pentru FC Botosani: Un singur pas pentru calificarea in cupele europene - Despre Botosaniul interzis

Live Score Universitatea Craiova - FC Botoșani, de la 19:15

Video | Craiova - FC Botoșani 5-1. Oltenii au făcut un pas uriaş spre  finala Cupei României. Hat-trick Băluţă
Video | Craiova - FC Botoșani 5-1. Oltenii au făcut un pas uriaş spre finala Cupei României. Hat-trick Băluţă

FCSB, dezinteres total față de Cupa României: „Vom merge la Botoșani cu  echipa a treia!” - Fanatik.ro
FCSB, dezinteres total față de Cupa României: „Vom merge la Botoșani cu echipa a treia!” - Fanatik.ro

REZUMAT Cupa României: FC Botoşani - Universitatea Craiova 0-1. Cel mai  rapid penalty - YouTube
REZUMAT Cupa României: FC Botoşani - Universitatea Craiova 0-1. Cel mai rapid penalty - YouTube

M-am născut când Craiova a luat Cupa!” Ambiția lui Băluță

Video | U Craiova 1948 - FC Botoșani 1-0. Oltenii își mențin speranțele de  a prinde play-off-ul
Video | U Craiova 1948 - FC Botoșani 1-0. Oltenii își mențin speranțele de a prinde play-off-ul

FC Botoşani - Universitatea Craiova 2-2. Meci intens în nordul Moldovei,  încheiat remiză. Ivan a ratat un penalty. Video - Fanatik.ro
FC Botoşani - Universitatea Craiova 2-2. Meci intens în nordul Moldovei, încheiat remiză. Ivan a ratat un penalty. Video - Fanatik.ro

CSU Craiova - FC Botoșani 2-0. Au luat corigența și merg în Conference  League!
CSU Craiova - FC Botoșani 2-0. Au luat corigența și merg în Conference League!

FC Botoșani - Universitatea Craiova 0-1! Video Online în optimile Cupei  României! Oltenii, ultimii calificați în sferturi. Debut cu victorie pentru  Ouzounidis
FC Botoșani - Universitatea Craiova 0-1! Video Online în optimile Cupei României! Oltenii, ultimii calificați în sferturi. Debut cu victorie pentru Ouzounidis

FC Botoşani – „U“ Craiova 0-1. „Nea Mărin“ a debutat cu victorie la Știința

Craiova 5-1 Botosani in Cupa Romaniei! PRAZbunarea lui Baluta! A marcat de  3 ori. BIJUTERIE din lovitura libera pentru atacantul BIJUTERIE al Craiovei  | Sport.ro
Craiova 5-1 Botosani in Cupa Romaniei! PRAZbunarea lui Baluta! A marcat de 3 ori. BIJUTERIE din lovitura libera pentru atacantul BIJUTERIE al Craiovei | Sport.ro

Video | FC Botoșani - Craiova 0-1 | Gazdele au reclamat două penalty-uri!  Universitatea, calificare la debutul lui Ouzounidis
Video | FC Botoșani - Craiova 0-1 | Gazdele au reclamat două penalty-uri! Universitatea, calificare la debutul lui Ouzounidis

FC Botoșani - FCU Craiova, decis în prelungiri! Noul clasament din Liga 1

Sepsi a câștigat Cupa! „U“ Craiova o va întâlni pe Botoșani în baraj

Video | FC Botoşani - CS U Craiova 2-1. Oltenii s-au calificat în finala  Cupei României grație victoriei din tur
Video | FC Botoşani - CS U Craiova 2-1. Oltenii s-au calificat în finala Cupei României grație victoriei din tur

Au INGHETAT tabela din minutul 2 al meciului! Craiova a inscris din penalty  si s-a calificat in sferturile Cupei Romaniei! AICI fazele din FC Botosani  0-1 Craiova | Sport.ro
Au INGHETAT tabela din minutul 2 al meciului! Craiova a inscris din penalty si s-a calificat in sferturile Cupei Romaniei! AICI fazele din FC Botosani 0-1 Craiova | Sport.ro

FC Botoșani - Universitatea Craiova Live Video Online în etapa 22 din  Superliga